| Igama Lomkhiqizo | I-Electric Grill Oven Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhaviniisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Iishubhu lokushisa ihhaviniingeyenye yamapayipi okushisa ashiswa ngomlilo, kanti ipayipi lokushisa likagesi elishiswa ngomlilo libhekisela kupayipi lokushisa likagesi elivezwe futhi elishiswa ngomlilo emoyeni. Ingaphakathi lepayipiisici sokushisa ihhaviniiyintambo yokushisa, kanti ingxenye ephakathi igqunywe ngempuphu ye-MgO eguquliwe futhi ifudunyezwe ngokuphoqelelwa komoya. Umzimba wangaphandle wepayipi yokushisa ye-Oven uyinsimbi engagqwali eluhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokwelashwa okuluhlaza, ngakho-ke sivame ukubona ukuthi ipayipi yokushisa kuhhavini iluhlaza okwesibhakabhaka, hhayi engcolile noma empunga.
Ishubhu lokushisa le-ovenIshubhu lokushisa likagesi elisetshenziswa kakhulu elinomumo wenduku engu-U, W noma eqondile, elenziwe ngocingo lokushisa lwe-nickel chromium alloy, ipayipi lensimbi engagqwali kanye ne-magnesium powder eguquliwe enokushisa okuphezulu, esebenza kahle kakhulu ekushiseni, isikhathi eside senkonzo, ukufakwa okulula, amandla amahle omshini kanye nezinye izinzuzo. Ukuma kwayo, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende.
1. Ingcindezi, ukugqwala kanye nokumelana nokushisa okuphezulu
2. Inqubo yokushisela insimbi engagqwali eqinile, izinto ezinhle kakhulu, impilo yenkonzo ende.
3. Isakhiwo esiphakathi nendawo esinobukhulu obuphezulu, esiqinile, nokuqina okuhle.
4. Kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende kanye nemidwebo.
5. Ngokuvamile i-grill oven heating element isetshenziswa ekwelashweni komswakama we-oven, umbala u-beige, ungafakwa ekushiseni okuphezulu, umbala wobuso be-electric heating tube umnyama noma uluhlaza okotshani.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














