| Igama Lomkhiqizo | Ipuleti Lesifudumezi Se-Ceramic Esine-infrared Sikagesi |
| Izinto | I-Ceramic |
| I-voltage | 12V-480V, ingenziwa ngezifiso |
| I-Wattage | 125-1500W noma ngokwezifiso |
| Isimo | Isicaba/Egobile/Ibhalbhu |
| Isici sentambo esingamelani | I-Ni-Cr noma i-FeCr |
| Ububanzi be-wavelength obuwusizo | 2 kuya ku-10 um |
| Impilo yokusebenza emaphakathi | Kufika emahoreni angu-20,000 kuye ngezimo |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K noma lwe-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Infrared Ceramic |
| Izindawo ezibandayo | Kuncike kubude nobubanzi obungu-5-25mm |
| Ibanga elinconywayo lemisebe | 100mm kuya ku-200mm |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Umbala | omnyama, omhlophe, ophuzi |
| Usayizi ojwayelekile we-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K noma lwe-J i-Thermocouple | |
Izifudumezi ze-infrared ze-ceramic zakhiwe ngama-conductor okushisa aqinile afakwe ngokuphelele ezintweni ezifanele ze-ceramic. Ngenxa yokuthi afakwe ngokuphelele ku-ceramic, amandla akhiqizwa yi-conductor yokushisa angadluliselwa ezintweni ezizungezile, okuvimbela i-conductor yokushisa ekushiseni ngokweqile futhi kwandise impilo yayo yesevisi. Izinto ezisetshenziselwa ukufaka i-conductor yokushisa kumele zifakwe umswakama futhi zibe nokumuncwa okuhle kanye nokusebenza kahle kwemisebe ngaphakathi kobubanzi obubekiwe bemisebe ye-infrared. Ukuze kuhlangatshezwane nale mfuneko, ama-conductor e-infrared e-ceramic angenziwa ngezimo ezahlukene zejometri.
Umzimba oyinhloko wephedi ye-ceramic infrared heater yi-ceramic, esebenzisa ingxenye yobuso njengendawo ekhanyayo futhi ihlanganisa ikhoyili yokushisa. Kuma-heater e-ceramic infrared, i-thermocouple ingafakwa endaweni eseduze nomqhubi we-thermal.
1. Ipuleti le-Infrared Ceramic Heater alilona isakhiwo esingangeni manzi, ngakho-ke ungathintani namafutha, amanzi kanye nezinhlayiya zepulasitiki ngesikhathi sokugcina nokufaka ukuvimbela ukuvuza.
2. Ngaphambi kokufaka, hlola ukuthi indawo yokufaka iyahambisana yini nemininingwane ye-electric Infrared Ceramic Heater nokuthi i-voltage yokusebenzisa iyahambisana yini.
3. Uma ufaka, i-Infrared Ceramic Heater kumele ifakwe eduze nomzimba ofudumele, futhi ubuso bomzimba ofudumele kufanele bube yisicaba futhi buphelele, ngaphandle kwento engalingani.
4. Uma usebenzisa i-Infrared Ceramic Heater Pad, gwema ukungqongqoza noma ukushayisana nezinto eziqinile okubangela ukuphuka kwethayela le-ceramic, ukuvezwa kwentambo yokumelana ne-alloy kuthinta impilo yokusebenza.
5. Uma ipuleti le-Infrared Ceramic Heater litholakala likhiqiza umbala omnyama oshisiwe ebusweni ngemva kokusetshenziswa, kusho ukuthi ukushisa nokushabalaliswa kokushisa komzimba oshisiwe akulinganiselanga, futhi kufanele kulungiswe ngesikhathi ukuze kuvinjelwe ukusha.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












