| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-oven Kagesi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhavini kagesiUngakhetha ububanzi beshubhu obungu-6.5mm noma 8.0mm, usayizi nesimo kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo. Ububanzi beshubhu buyinsimbi engagqwali engu-304, ezinye izinto zeshubhu zingenziwa ngezifiso. | |
Insimbi engagqwaliisici sokushisa ihhavinikuyinto yokushisa kagesi eyindilinga enezinhloko ezimbili. Ivikelwe nge-sheath yensimbi engagqwali. Ngokuvamile i-heater enezinhloko ezimbili isetshenziselwa ukufudumeza izinto eziqinile njengemishini yokucindezela injection noma amathuluzi ahlukahlukene, i-heater enezinhloko ezimbili ingasetshenziswa futhi ukufudumeza amanzi egesi ngaphansi kwezimo ezithile. Ukukhetha ubuchwepheshe kuzoncika ezicini zobuchwepheshe ezidingekayo kanye nokusetshenziswa. Uma ungazi kahle ukuthi yimuphi umkhiqizo owufunayo, sizokuncoma ikhambi elingcono kakhulu lezidingo zakho.
1. Impilo ende
2. Shisa ngokushesha
3. Ukuphepha nokuvikelwa kwemvelo
4. Kulula ukuyifaka.
5. Izindleko eziphansi, impilo yesevisi ende, ukusebenza kahle okuphezulu.
6. Kungenziwa ngezifiso kufaka phakathi ukuma, ubuso, imininingwane, njll.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














