| Igama Lomkhiqizo | I-Electric Tubular Deep Oil Fryer Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi wepayipi lokushisa elijulile lokushisa, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokushisa likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandlaisici sokushisa se-oyela othosiwe ngokujulileIngabuye yenziwe ngokwezifiso njengezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. | |
Iishubhu lokushisa elijulilekuyinto yokushisa eyenzelwe ngokukhethekile ukusetshenziswa kuma-deep fryer, eyenzelwe ukuhlinzeka ngokushisa okusheshayo nokulinganayo, ukuqinisekisa ukuthi ukudla kufakwa esenzweni sokushisa esiqhubekayo ngesikhathi sokupheka, ngaleyo ndlela kugcinwa ukunambitheka nokudla okunempilo. Nazi izici ze-isici sokushisa se-oyela deep fryer:
1. Ukushisa okusebenzayo:ishubhu lokushisa le-fryerisebenzisa ubuchwepheshe bokuguqula ukushisa kukagesi obusebenza kahle, ingashiswa ngokushesha ngesikhathi esifushane, ukuze inikeze umphumela wokushisa ozinzile.
2. Ukushisa okufanayo:Yakhelwe ngesistimu yokusabalalisa ukushisa elungiselelwe kahle, ukuqinisekisa ukuthi ukudla kufudunyezwa ngokulinganayo ngesikhathi senqubo yokuthosa, ukugwema ukushisa ngokweqile noma izindawo ezibandayo.
3. Ukuqina:Yenziwe ngensimbi engagqwali esezingeni eliphezulu, inokumelana okuhle nokugqwala kanye nokumelana nokushisa okuphezulu, ukuqinisekisa ukuzinza nokuphepha kwesikhathi eside.
4. Ukufakwa okulula nokugcinwa:isici sesifudumezi samafutha esishubhuUmklamo ulula, kulula ukuwufaka nokuyishintsha, unamandla okugcinwa kahle, unciphisa izindleko zokulungisa nesikhathi.
1. Kusetshenziswa kabanzi kuzo zonke izinhlobo zemishini yokuthosa ejulile okuhlanganisa amakhishi okuhweba namakhishi asekhaya.
2. Ifanele ukufudumeza zonke izinhlobo zamafutha adliwayo, njengamafutha e-rapeseed, amafutha e-peanut, njll.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













