Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Heater Ene-Tubular Sikagesi Se-Rice Steamer |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIshubhu lokushisa elinomumo we-U ye-rice steamerizinto esinazo insimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304.Isici Sokushisa Sesifudumezi Sikagesiisetshenziselwa izinto zasekhishini zezentengiselwano, njenge-rice steamer, i-heat steamer, i-hot showcase, njll. Usayizi we-U shape heating tube ungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Ububanzi be-tube bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iishubhu lokushisa lekhabhinethi yokufutha irayisiuhlobo lwento yokushisa kagesi esetshenziselwa ikhabhinethi yokufutha irayisi, enezici zokusebenza kahle kakhulu, ukuqina, ukuphepha njalo njalo.
Iipayipi lokushisa likagesi le-rice steamerYakhiwe kakhulu ngepayipi lensimbi engagqwali (304 noma 201), ucingo olumelana nokushisa okuphezulu kanye ne-crystalline magnesium oxide powder. Lawa mashubhu okushisa kagesi avame ukwenziwa ngamashubhu ensimbi engagqwali angeniswayo asezingeni eliphezulu, i-magnesium oxide powder esezingeni eliphezulu kanye nezintambo zokushisa zikagesi ezisezingeni eliphezulu, ukuqinisekisa ukusebenza kwawo okuhle kakhulu kanye nokuphila isikhathi eside. Epayipini lensimbi engagqwali, izintambo zokumelana nokushisa okuphezulu zisatshalaliswa ngokulinganayo ngesimo esijikelezayo. Isikhala sigcwele i-crystalline magnesium oxide powder ene-thermal conductivity enhle kanye nezakhiwo zokushisa. Isakhiwo asigcini nje ngokuthuthukisa ukusebenza kahle kokushisa, siphinde siqinisekise ukufana kokushisa. Lapho ugesi udlula ngentambo yokumelana, ukushisa okukhiqizwa yi-kusakazeka ebusweni beshubhu lensimbi nge-magnesium oxide powder, ekugcineni kudluliselwa engxenyeni efudumele noma emoyeni, ngezinjongo zokushisa.
Uhlobo Lomkhiqizo
Ishubhu lokushisa le-rice steamer liyingxenye ebalulekile ye-rice steamer, futhi izinhlobo zalo zimi kanje:
1. Ishubhu yokushisa enomumo we-U: Ishubhu yokushisa enomumo we-U ifanelekela i-rice steamer enkulu, umphumela wayo wokushisa uzinzile, isivinini sokushisa siyashesha.
2. Ishubhu yokushisa eqondile: ishubhu yokushisa eqondile ifanelekela umshini wokushisa irayisi omncane, amandla ayo mancane, indawo yokushisa incane, ifanele ukusetshenziswa ngezinga elincane.
3. Ipayipi lokushisa likagesi elijwayelekile: ipayipi lokushisa likagesi elijwayelekile lifanelekela umshini wokushisa irayisi ophakathi nendawo, amandla alo makhulu, isivinini sokushisa siyashesha, futhi impilo yesevisi inde.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














