Ukucushwa Komkhiqizo
Ububanzi beshubhu yokushisa enomumo we-U ku-rayisi cooker buvame ukutholakala ngobukhulu obuhlukahlukene obuvamile, njengo-6.5mm, 8mm, no-10.7mm. Ukukhetha ububanzi kuncike ezidingweni ezithile ze-rayisi cooker, njengamandla kanye nesivinini sokushisa. Ubude beshubhu yokushisa enomumo we-U buhlelwe ngokwezifiso ngokusekelwe kusayizi we-rayisi cooker ukuqinisekisa ukushisa okulinganayo nokusebenzayo. Ububanzi bamandla ezinto zokushisa ze-rayisi cooker bubanzi impela, kusukela ku-50W kuya ku-20KW. I-voltage ingakhethwa kusukela ku-12-660V. Isibonelo, amamodeli athile ezinto zokushisa anamandla angu-3KW noma angu-4KW, afaneleka kuma-voltage angu-220V noma angu-380V.
Kunezinhlobonhlobo zezinto ongakhetha kuzo, kufaka phakathi insimbi engu-10#, ithusi le-T4, insimbi engagqwali engu-1Cr18Ni9Ti kanye ne-titanium ye-Ti. Izinto ezivamile yinsimbi engagqwali engu-304, okungelula ukuyiqhekeza . Ishubhu yokushisa yebhokisi lerayisi eliphekiwe inezimo ezahlukahlukene, kufaka phakathi uhlobo lwe-U, uhlobo lwe-W, ishubhu yokushisa enomumo okhethekile kanye nogesi enefin yokushisa kanye neshubhu yokushisa kagesi engaqhumi.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ishubhu Lokushisa Elinomumo Kagesi i-U ukuze Lifudumale |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIshubhu lokushisa elinomumo we-U ye-rice steamerizinto esinazo insimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304.Isici Sokushisa Sesifudumezi Sikagesiisetshenziselwa izinto zasekhishini zezentengiselwano, njenge-rice steamer, i-heat steamer, i-hot showcase, njll. Usayizi we-U shape heating tube ungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Ububanzi be-tube bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. | |
Uhlobo Lomkhiqizo
Amashubhu okushisa anomumo we-U we-steam boiler asetshenziswa kabanzi eziphekweni zerayisi zezentengiselwano, ezifudumezini zerayisi, emishinini yokupheka irayisi, kanye nasezindaweni zokushisa, futhi afanelekela izindawo ezahlukene zokupheka nezokucubungula ukudla.
Ukukhetha amapharamitha afanele e-tubular heating element ye-steam boiler kubalulekile ekuqinisekiseni ukusebenza kanye nokuphila kwesikhathi semishini. Ukukhethwa kobubanzi nobude kufanele kusekelwe ezidingweni ezithile ze-steam boiler, kuyilapho ukukhethwa kwamandla kanye ne-voltage kufanele kucabangele indawo kagesi kanye nezidingo zomthwalo wemishini. Ukukhethwa kwezinto zokwakha kanye nesimo kuzothinta ukusebenza kahle kokushisa kanye nokuphepha kwemishini.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













