Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Evaporator Defrost Heater isetshenziselwa ukuncibilikisa umoya opholile, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Insimbi engagqwaliishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa yokupholisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Umoya ophansi oshisayo endaweni yokugcina ebandayo uqukethe amanzi, futhi uma amanzi ethinta i-condenser, azokwakha iqhwa neqhwa, okuthinta umphumela wokuqandisa. Ukuze kuxazululwe le nkinga, kuzofakwa ishubhu lesifudumezi esincibilikisa uqhwele lomoya endaweni yokugcina ebandayo. I-evaporator defrosting heater ingakhiqiza ukushisa, inyuse izinga lokushisa lobuso be-condenser, futhi incibilikise iqhwa neqhwa.
Ukuze kuqinisekiswe ukuthi izinga lokushisa elifanayo nelizinzile endaweni yokugcina ebandayo, indawo yepayipi lesifudumezi se-evaporator defrost kufanele ikhethwe ngaphansi kwefeni noma ngemuva kwefeni. Ngale ndlela, umoya oshisayo ungathunyelwa ngokulinganayo endaweni yokugcina ebandayo yonke, ukuze izinga lokushisa ngaphakathi kwendawo yokugcina ebandayo yonke lenyuke ngokulinganayo, ngaleyo ndlela kusheshiswe isivinini sokuncibilika kwesithwathwa neqhwa ku-condenser. Uma ipayipi lokuncibilikisa libekwe ngendlela engafanele, kulula ukubangela ukwenyuka kwezinga lokushisa lendawo, noma amakhona afile endaweni yokugcina ebandayo, okuholela esithwathweni naseqhweni okungenakuncibilika ngokuphelele.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isicelo Somkhiqizo
Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa kakhulu ezinhlelweni zokuqandisa kanye nokuqandisa ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa neqhwa. Ukusetshenziswa kwawo kufaka phakathi:
1. Izinhlelo Zokupholisa Umoya:Kumayunithi okupholisa umoya anama-coil okupholisa avame ukwakheka yiqhwa, ama-heater ancibilikisa iqhwa asetshenziswa ukuncibilikisa iqhwa nokuthuthukisa ukusebenza kahle kokupholisa kohlelo.
2. Isiqandisi Sezimboni:Izimboni ezidinga indawo enkulu yokugcina iziqandisi, njengezindawo zokucubungula nokugcina ukudla, zisebenzisa ama-heater ancibilikisayo ukuze zilondoloze ukusebenza kahle kwezinhlelo zazo zokuqandisa nokuqinisekisa ikhwalithi yomkhiqizo.
3. Amakamelo Abandayo kanye namafriji angena ngaphakathi:Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa emakamelweni abandayo kanye naseziqandisini ukuze kuvinjelwe ukwakheka kweqhwa kuma-coil e-evaporator, okugcina izinga lokushisa elihambisanayo lokugcina izinto ezibolayo ngobuningi.
4. Amaloli Neziqukathi Eziqandisiwe:Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa ezinhlelweni zokuthutha eziqandisiwe ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa, okuqinisekisa ukuthi izimpahla zihlala zisesimweni esihle ngesikhathi sokuhamba.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















