| Igama Lomkhiqizo | Izingxenye Zomshini Wokuhwamuka Nefriji Ugesi Isici Sokushisa Esincibilikisa Iqhwa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqonde, isimo se-U, isimo se-U, noma ngokwezifiso. |
| Usayizi | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Indlela yokuvala | ikhanda lerabha noma ipayipi elincibilikayo |
| Ubude bentambo ye-lead | 700mm, noma ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| I-Electric Defrost Heating Element yenziwe nge-stainless steel 304 tube, esetshenziswa kakhulu efrijini, esiqandisini, esiqandisini, esipholile seyunithi, evaporator, njalo njalo. Zonke izinto zethu zokushisa ezincibilikisa i-tubular zingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. Isimo sine-single straight tube, U shape, W shape, doule tube njalo njalo. I-JINGWEI heater ingumkhiqizi wezinto zokufudumeza ochwepheshe, singaba ama-heater enziwe ngokwezifiso njengekhasimende, ubukhulu, ukuma, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso. Imikhiqizo yethu ikakhulukazi i-dube yokufudumeza encibilikisa iqhwa, i-oven heater, i-finned heating tube, enye i-heating tube, i-aluminium foil heater, i-silicone raber heating pad, i-crankcase heater, i-silicone heating wire, i-silicone heating belt, i-aluminium heating plate nokunye. | |
Ishubhu lokushisa elincibilikisayo likagesi ligcwele ucingo lokushisa lukagesi oluseshubhuni lensimbi engagqwali engu-304, kanti ingxenye engenalutho igcwele i-magnesium oxide powder enokushisa okuhle kanye nokushisa, bese icutshungulwa ibe yizimo ezahlukahlukene ezidingwa abasebenzisi. Inezinzuzo zesakhiwo esilula, ukusebenza kahle okuphezulu kokushisa kanye namandla amahle omshini. Ishubhu lokushisa likagesi lingasetshenziswa ukufudumeza izinhlobo ezahlukene zoketshezi kanye ne-asidi, i-alkali kanye nosawoti, kodwa futhi lizivumelanise nephuzu eliphansi lesisombululo sokushisa nokuncibilikisa insimbi.
Isici sokushisa esincibilikisa ugesi sibonakala ngokungakhokhisi phezu kobuso. Ngenxa yezici zesakhiwo, ishubhu lokushisa elincibilikisa ugesi elinensimbi engagqwali linezinzuzo eziningi kunezinye izinhlobo zezinto zokushisa zikagesi. Isibonelo, akuyona nje into elula ngesakhiwo, ukonga izinto, izindleko eziphansi, impilo yesevisi ende, amandla aphezulu omshini, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ngenkathi igcina amandla, iphephile ukuyisebenzisa, ingagotshwa ibe yizimo ezahlukahlukene, ilula, kulula ukuyihlukanisa nokuyihlanganisa, futhi isetshenziswe kabanzi.
Isici sokushisa esincibilikisayo singafakwa kalula ku-air cooler kanye nama-condenser fins ngenhloso yokuncibilikisa. Sisetshenziswa kabanzi esiqandisini, esiqandisini, esiqandisini, esiqandisini, esiqandisini nokunye.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













