Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Aluminium esincibilikisa i-Tubular |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi se-Aluminium esincibilikisa iqhwaIzinto zeshubhu ziyishubhu le-aluminium, ububanzi beshubhu sibungu-4.5mm no-6.5mm. Ukuma nosayizi we-heater yeshubhu le-aluminium kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Njengamanje, sikhiqize ezininganaisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumikakhulukazi ithunyelwa eGibhithe nakwamanye amazwe aseMpumalanga Ephakathi, uma udinga ukuxhumana nathi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izici zokuklama zeamashubhu okushisa e-aluminium ancibilikisayoZiyakwazi ukumelana nokushisa nokushisa kwamanzi, futhi ziyakwazi ukumelana nokugqwala kahle. Ngokuvamile zisebenzisa i-aluminium tube njengezinto zombhobho wangaphandle, ziyakwazi ukumelana nokugqwala kahle, futhi zingakwazi ukuzivumelanisa nendawo yokusebenza yemishini yokuqandisa. Ngaphezu kwalokho, inqubo yokukhiqiza yeisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumkungafaka nokwelashwa kokukhipha amanzi kuhhavini, ukuqinisekisa ikhwalithi nokusebenza kahle komkhiqizo.isifudumezi sokuhlanza ishubhu le-aluminiumIhlala isikhathi eside, isebenza kahle kagesi, iyakwazi ukumelana nokushisa okuphezulu, inamandla okuthwala umthwalo omningi, inamandla amancane okuvuza, izinzile futhi ithembekile, iyisici esibalulekile ekunakekelweni nasekusebenzeni kwemishini yokuqandisa.
Isakhiwo sangaphakathi se-ishubhu yokushisa ye-aluminiumkufaka phakathi ucingo lokumelana, i-glass fiber core kanye ne-silicone rubber insulation layer. Lo mklamo wenza umphumela wokuvala i-heating tube ube muhle, akulula ukuwa, akukho bungozi bokuphepha, isikhathi esifushane sokushisa, ukusetshenziswa kwamandla okuncane, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukufana okuhle kwezinga lokushisa, kungancibilika ngokuphelele.
Isicelo Somkhiqizo
Ncibilikisa ipayipi lokushisa le-aluminiumuhlobo lwento kagesi eyenzelwe ngokukhethekile imishini yokuqandisa, esetshenziselwa ukufudumeza ngogesi ukuncibilikisa imishini yokuqandisa. Umklamo walolu hlobo lweipayipi lokushisa le-aluminiumicabangela izici zendawo yokusebenza yemishini yokubanda, njengomswakama ophezulu wangaphakathi, izinga lokushisa eliphansi, ukushaqeka okushisa nokubanda njalo, ngakho-ke, kusetshenziswa isakhiwo nezinto ezikhethekile, ukuqinisekisa ukuthi ingasebenza ngokujwayelekile emishini yokubanda.Ipayipi lokushisa elincibilikisa i-aluminiumivame ukufakwa efrijini, esiqandisini, esiqandisini nakwezinye izinto zokuqandisa, ngokusebenzisa ukushisa kukagesi ukukhuthaza ukuncibilika kweqhwa, ukuze kugcinwe ukusebenza okuvamile kanye nomsebenzi ophumelelayo wemishini.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













