Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Toaster Oven Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| II-Toaster Oven Heating Elementisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iishubhu lokushisa ihhaviniingeyenye yamapayipi okushisa ashiswa ngomlilo, kanti ipayipi lokushisa likagesi elishiswa ngomlilo libhekisela kupayipi lokushisa likagesi elivezwe futhi elishiswa ngomlilo emoyeni. Ingaphakathi lepayipiisici sokushisa ihhaviniiyintambo yokushisa, kanti ingxenye ephakathi igqunywe ngempuphu ye-MgO eguquliwe futhi ifudunyezwe ngokuphoqelelwa komoya. Umzimba wangaphandle wepayipi yokushisa ye-Oven uyinsimbi engagqwali eluhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokwelashwa okuluhlaza, ngakho-ke sivame ukubona ukuthi ipayipi yokushisa kuhhavini iluhlaza okwesibhakabhaka, hhayi engcolile noma empunga.
Ishubhu lokushisa le-ovenIshubhu lokushisa likagesi elisetshenziswa kakhulu elinomumo wenduku engu-U, W noma eqondile, elenziwe ngocingo lokushisa lwe-nickel chromium alloy, ipayipi lensimbi engagqwali kanye ne-magnesium powder eguquliwe enokushisa okuphezulu, esebenza kahle kakhulu ekushiseni, isikhathi eside senkonzo, ukufakwa okulula, amandla amahle omshini kanye nezinye izinzuzo. Ukuma kwayo, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende.
Izici Zomkhiqizo
1. Ingcindezi, ukugqwala kanye nokumelana nokushisa okuphezulu
2. Inqubo yokushisela insimbi engagqwali eqinile, izinto ezinhle kakhulu, impilo yenkonzo ende.
3. Isakhiwo esiphakathi nendawo esinobukhulu obuphezulu, esiqinile, nokuqina okuhle.
4. Kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende kanye nemidwebo.
5. Ngokuvamile i-grill oven heating element isetshenziswa ekwelashweni komswakama we-oven, umbala u-beige, ungafakwa ekushiseni okuphezulu, umbala wobuso be-electric heating tube umnyama noma uluhlaza okotshani.
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














