Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lokuvutshelwa Kwasekhaya Lokwenza Ubhiya |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-voltage | 110-230V |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm kanye no-20mm |
| Ubude bebhande | 900mm |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sokukhiqiza ubhiya ekhaya |
| Ubude bentambo ye-lead | 1900mm |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njll. |
| Iibhande lokushisa lokukhiqiza ekhayaububanzi bungu-14mm no-20mm, ubude bebhande bungu-900mm, ubude bomugqa wamandla bungu-1900mm. Ipulaki ingakhethwa e-USA, e-UK, e-Euro, e-Australia, njalo njalo. Iibhande lesifudumezi sikabhiya sasekhayakungangezwa i-thermostat ye-dimmer noma ye-temperature, othile ungezwa ne-temperature strip uma esebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iibhande lokushisa le-fermentation brewyenziwe ngerabha ye-silicone esezingeni eliphezulu, into eyaziwa ngokuqina kwayo nokuguquguquka kwayo; Hlanganisa lokhu nezitika zethu zokushisa ezinembile ukuze uqaphe futhi ulawule ngempumelelo izinga lokushisa lakho lokupheka; Ngemva kokusebenzisa i-thermostat ukulungisa izinga lokushisa, ibhande lokushisa liyaqhubeka nokushisa;
Isifudumezi sokukhiqiza ubhiya ekhayaububanzi obungu-14mm no-20mm, bufanelekela izinhlobo ezahlukene zezitsha zokukhiqiza; Ngokufanayo, ibhande lokushisa linobude obungu-900mm kanti intambo inobude obungu-1900mm futhi lifanelekela izitsha zokukhiqiza zepulasitiki ezingamalitha angu-7 kuya kwangu-8 noma izitsha zokukhiqiza zepulasitiki ezingamalitha angu-6.
Iphakethe lesifudumezi se-home bree lingapakishwa esikhwameni esibonakalayo, esikhwameni sekhadi esiphrintiwe noma ebhokisini. Kukhona i-MOQ yesikhwama sekhadi esiphrintiwe (500pcs) kanye nebhokisi (500pcs), iphakethe elijwayelekile liyisifudumezi esisodwa esinesikhwama se-poly esisodwa esibonakalayo.
Izici Zomkhiqizo
Izifudumezi zokukhiqiza ubhiya ekhaya zizoqinisekisa izinga lokushisa elihlala likhona, okubalulekile empumelelweni yokwenza ubhiya, iwayini, i-cider noma i-kombucha. Kulula ukuyisebenzisa, vele uyixhume bese ubeka i-fermenter kuphaneli.
Esinye sezici ezingaqondakali kakhulu enkambisweni yokwenza ubhiya yikhono lokugcina izinga lokushisa elifanele njalo lokubilisa. Ibhande lokushisa lokupheka ekhaya lizoqinisekisa izinga lokushisa elihlala njalo lokwenza ubhiya, iwayini, i-cider noma i-kombucha, elibalulekile empumelelweni yokwenza ubhiya, iwayini, i-cider noma i-kombucha. Kulula ukuyisebenzisa, vele uyixhume bese usetha i-fermenter kuphaneli. Sebenzisa iphaneli ene-thermometer ye-plug kanye nesilawuli sokushisa sedijithali ukuze ufinyelele ukulawula kokugcina kokushisa.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














