Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lokwenza I-Bilementation Homebrew elinepulaki yase-USA |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-voltage | 110-230V |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm kanye no-20mm |
| Ubude bebhande | 900mm |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sokukhiqiza ubhiya ekhaya |
| Ubude bentambo ye-lead | 1900mm |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njll. |
| Iibhande lokushisa lokukhiqiza ekhayaububanzi bungu-14mm no-20mm, ubude bebhande bungu-900mm, ubude bomugqa wamandla bungu-1900mm. Ipulaki ingakhethwa e-USA, e-UK, e-Euro, e-Australia, njalo njalo. Iibhande lesifudumezi sikabhiya sasekhayakungangezwa i-thermostat ye-dimmer noma ye-temperature, othile ungezwa ne-temperature strip uma esebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iningiamabhande okushisa okwenziwa ngokubilisakumane kuyi-rubber strip ene-heating element ngaphakathi kanye nentambo kagesi ethambile ehamba ngayo. Ibhande lizungeza i-fermenter bese intambo idonsa iqine, ngakho-ke ibamba i-fermenter lapho iphakeme kakhulu (okuningi okwamanje). Iningiukwenza amabhande okushisaZinomthombo wokushisa ongama-watts angu-20-25, ngakho-ke zisebenza kahle kakhulu futhi ezimweni eziningi zisebenza kahle kakhulu kunezibani zendabuko ezikhanyisayo. Lokhu kunikeza amakhalori aphansi ukugwema ukushaqeka kokubilisa imvubelo ebhiya.
Ukushintshashintsha okukhulu kwezinga lokushisa akulona impilo yemvubelo futhi kungabangela imvubelo ukuthi ikhiqize ama-flavour compounds angadingeki. Ukushisa okuncane okuvela ku-heating pad kuphakamisa kancane kancane izinga lokushisa likabhiya futhi kuligcine lingaphakathi kwebanga elidingekayo lokubilisa ama-ales amaningi noma amawayini kuye ngokuthi izinga lokushisa elingakanani.
Izici Zomkhiqizo
Impumelelo yokwenza ubhiya, iwayini, i-cider, noma i-kombucha incike ekugcineni izinga lokushisa lokwenza ubhiya lizinzile, okungatholakala ngezifudumezi zokwenza ubhiya ekhaya. Vele uyixhume bese ubeka i-fermenter ephaneli ukuze uqale ukuyisebenzisa.
Ikhono lokugcina izinga lokushisa elifanele lokubilisa lingaguquguquki lingenye yezici eziyinkimbinkimbi kakhulu zokwenziwa kwebhiya. Impumelelo yokwenza ubhiya, iwayini, i-cider, noma i-kombucha incike ekugcineni izinga lokushisa lokwenziwa kwebhiya lizinzile, elizohlinzekwa yibhande lokushisa lokwenziwa kwebhiya ekhaya. Vele ulixhume bese ubeka i-fermenter ephanelini ukuze uqale ukuyisebenzisa. Ukuze ufinyelele ukulawula kokugcina kokushisa, sebenzisa iphaneli efakwe isilawuli sokushisa sedijithali kanye ne-thermometer yepulaki.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














