Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Somoya Se-Fin Tube |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwento yokushisa enezinti esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, esinomumo we-U, esinomumo we-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise izinto zokushisa ezinezinti ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha uphawu lwekhanda ngerabha ye-silicone, le ndlela yokuvala inomumo omuhle kakhulu wokungangeni manzi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi somoya se-Fin tubeiyimishini yokushintshanisa ukushisa esetshenziswa kakhulu ku-heat exchanger yegesi kuya koketshezi. Ifeza injongo yokuthuthukisa ukudluliselwa kokushisa ngokufaka amaphiko ku-heat tube evamile yensimbi engagqwali. Ipayipi lesisekelo lingaba yi-stainless steel tube kanti amaphiko angasebenzisa nemichilo yensimbi engagqwali.
Isifudumezi se-Fin tube sisebenzisa ukugoqa okwenziwa ngomshini, futhi indawo yokuxhumana phakathi kwe-radiating fin kanye ne-radiating pipe inkulu futhi iqinile, ukuqinisekisa ukusebenza okuhle nokuzinzile kokudluliselwa kokushisa. Ukumelana kokudlula komoya kuncane, umusi noma amanzi ashisayo ageleza ngepayipi lensimbi, futhi ukushisa kudluliselwa emoyeni odlula ngamaphiko ngamaphiko aboshwe ngokuqinile epayipini lensimbi ukuze kufezwe umphumela wokushisa nokupholisa umoya.
Khetha Umumo
Isici Somkhiqizo
I-Fin tube air heater isetshenziswa kakhulu ekufudumaleni komoya ohlelweni lokomisa futhi iyithuluzi eliyinhloko kudivayisi yomoya oshisayo. Indawo yokushisa esetshenziswa ku-radiator ingaba umusi noma amanzi ashisayo, noma uwoyela wokudlulisa ukushisa. Ingcindezi yokusebenza yomusi ngokuvamile ayidluli ku-0.8Mpa, izinga lokushisa lomoya oshisayo lingaphansi kuka-170°C.
1. Izinto zokushisa ezinezinti ze-tubularzisetshenziselwa i-air heater, njengezifudumezi ze-air duct, i-space heater, i-oven, i-dehydrator, njll.
2. Izinto zokushisa eziqinile zensimbi engagqwali ezigobile zihlinzeka ngesivikelo ezindaweni zomoya ezigqwalisayo.
3. Yenza ngokwezifiso usayizi, impahla yeshedi, i-watt, i-voltage, ngokuya ngezicelo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














