Ukucushwa Komkhiqizo
Ngokungafani nento evamile, ephindwe kabili kuya kathathu ngomthamo werediyasi, izinto zokushisa ezinezinti zimboza amaphiko ensimbi ebusweni bento evamile. Lokhu kukhula kakhulu uma kuqhathaniswa nento evamile, ephindwe kabili kuya kathathu ngomthamo werediyasi, izifudumezi zomoya ezinezinti zimboza amaphiko ensimbi ebusweni bento evamile. Lokhu kukhula kakhulu. Lokhu kusho ukuthi umthwalo kagesi wobuso bento Enhle uphindwe kathathu kuya kane kunowento evamile.
Ngesikhathi esifanayo, izinga lokushisa liyanda ngesivinini esisheshayo, ukushisa kuyanda ngesivinini esifanayo, ukushisa kuyanda ngesivinini esisheshayo, ukusebenza kahle kokushisa kuyanda, ubude bonyaka buyanda, kanti izinga lokushisa liyancipha.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici sokushisa esincishisiwe |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwento yokushisa enezinti esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, esinomumo we-U, esinomumo we-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise izinto zokushisa ezinezinti ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha uphawu lwekhanda ngerabha ye-silicone, le ndlela yokuvala inomumo omuhle kakhulu wokungangeni manzi. | |
Khetha Umumo
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
1. Embonini yamakhemikhali, ukushisa kwamakhemikhali, kuqedwa ezinye izimpushana ezingaphansi kwengcindezi ethile, inqubo yamakhemikhali kanye nokomisa ngokushisa komoya.
2. Ukushisa i-carbon carbon, okuhlanganisa uwoyela we-biogas, uwoyela osindayo, uwoyela kaphethiloli, uwoyela wokushintsha oshisayo, uwoyela wokugcoba kanye ne-paraffin.
3. Ngenxa yokuthi ipayipi lokushisa likagesi eliqediwe linesakhiwo esithuthukisiwe esizothinteka ukuqhuma, idivayisi ingasetshenziswa kabanzi ezindaweni zokubikezela ukuqhuma, njengamakhemikhali, ezempi, uwoyela, igesi yemvelo, amabhodi asogwini lolwandle, imikhumbi kanye nendawo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















