| Igama Lomkhiqizo | I-Finned Tube Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Izinto | I-SUS304,310,312 |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| I-Sahpe | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma ngokwezifiso |
| Usayizi | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CQC/CE |
| Isikhumulo | nge-flange, noma ngentambo yomthofu |
| Imininingwane ye-Finned Tube Heating Element ingenziwa ngokwezifiso njengoba izidingo zamakhasimende, usayizi, ukuma, amandla kanye ne-voltage kungenziwa ngokwezifiso njengomdwebo noma isampula noma izithombe. I-finned heating tube isekelwe ku-electric heating tube yokuqala ene-wind steel stainless steel winding sheet, ekhulisa umsebenzi wokushisa kwe-heat tube lapho ifudumeza, ngakho-ke amandla e-finned tube heating element aphezulu kunalawo e-heating steel stainless steel evamile. Isimo seshubhu lesifudumezi esigoqiwe sivame ukwenza esisodwa siqonde, siqonde kabili, isimo se-U, isimo se-W, futhi singenziwa ezinye izimo ezikhethekile, futhi lesi simo sidinga ukusithumela umdwebo ngaphambi kokukhiqiza noma ukubuza. | |
Ishubhu lesifudumezi esinefin lenziwa ngokwenza intambo yokufudumeza kagesi ibe yisimo sesipilingi ngokwezinga lokumelana elidingekayo, bese libekwa endaweni ephakathi ngaphakathi kweshubhu. Isikhala esiphakathi kwentambo yokufudumeza kagesi nodonga lweshubhu sigcwele i-magnesium oxide powder evikela kakhulu, bese sivalwa nge-silicone gel. Le yindlela ishubhu yokufudumeza kagesi enziwa ngayo. Ngenxa yentengo yayo ephansi, ukusetshenziswa okulula, kanye nokungabi nokungcola, isetshenziswa kabanzi ezikhathini eziningi.
1. Imboni yamakhemikhali yokushisa izinto zamakhemikhali, ukomisa impuphu ethile ngaphansi kwengcindezi ethile, inqubo yamakhemikhali kanye nokomisa ngejethi kufanele kufezwe ngepayipi lokushisa likagesi eligoqiwe.
2. Ukushisa kwe-hydrocarbon, okuhlanganisa uwoyela ongahluziwe we-petroleum, uwoyela osindayo, uwoyela kaphethiloli, uwoyela oshisayo, uwoyela wokugcoba, i-parafini.
3. ukucubungula amanzi, umusi oshisayo kakhulu, usawoti oncibilikisiwe, igesi ye-nitrogen (umoya), igesi yamanzi kanye nolunye uketshezi oludinga ukufudunyezwa.
4. Ngenxa yokuthi i-heater ene-finned tubular isebenzisa isakhiwo esithuthukisiwe esingamelani nokuqhuma, imishini ingasetshenziswa kabanzi ema-chemical, ezempi, uwoyela, igesi yemvelo, amapulatifomu asogwini lolwandle, imikhumbi, izindawo zezimayini nakwezinye izindawo ezingamelani nokuqhuma.
Isetshenziswa kabanzi ekukhiqizweni kwemishini, ezimotweni, ezindwangu, ekudleni, ezintweni zikagesi zasekhaya nakwezinye izimboni, ikakhulukazi embonini ye-air conditioner kanye ne-air curtain. Ngokusho kwemibiko, i-finned tube heating element inhle kakhulu ekufudumaleni uwoyela kanye namafutha kaphethiloli. Ama-Finned electric heater asetshenziswa kabanzi embonini kanye namakhemikhali, okusobala kubo bonke. Ukukhetha i-finned electric heating pipe nakho kuyadingeka kakhulu.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













