Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Flange Immersion Heater yeTanki Lamanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokucwiliswa Kwamanzi Esiyi-TubularIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso njengezidingo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Flange Immersion Heater: isebenzisa izinto zokushisa zikagesi ezinesimo se-U, ezihlanganiswa embozweni we-flange ngokwezincazelo zomklamo wezinto zokushisa ezahlukene futhi zifakwe ezintweni ezizofudunyezwa ngokwezidingo zokucushwa kwamandla. Lapho into yokushisa isebenza, inani elikhulu lokushisa elikhishwa yiyo lidluliselwa endaweni yokushisa ukuze kwandiswe izinga lokushisa eliphakathi, elihlangabezana nezidingo zenqubo ezidingekayo. Lapho izinga lokushisa lento yokushisa lifinyelela inani elibekiwe elidingekayo yinqubo, uhlelo lokulawula lulungisa amandla okukhiphayo esifudumezi sikagesi ngokwesignali yenzwa yokushisa, futhi luqaphela ukulawula izinga lokushisa komthwalo wokumelana nento yokushisa ngemva kokusebenza kwe-PID. Yenza izinga lokushisa eliphakathi lifane ukuze lihlangabezane nezidingo ezidingekayo; Lapho into yokushisa ingaphezu kwezinga lokushisa noma uketshezi oluphansi, idivayisi yokuvikela i-interlock yento yokushisa inqamula ngokushesha ukunikezwa kwamandla okushisa ukuze kugwenywe ukushisa into yokushisa futhi kwandise impilo yenkonzo.
Izici Zomkhiqizo
1. I-Flange Immersion Heater ifudunyezwa phakathi ngamapayipi amaningi okushisa afakwe ku-flange. Isetshenziswa kakhulu ekufudumaleni emathangini esisombululo avulekile navaliwe kanye nezinhlelo zokujikeleza. Inezinzuzo ezilandelayo: amandla amakhulu ongaphezulu, ukuze umthwalo womoya wokushisa ube izikhathi ezi-2 kuya kwezi-4.
2. I-Flange immersion heater iqine kakhulu futhi incane. Ngenxa yokuthi yonke imfushane futhi iqine, izinzile kahle futhi ayidingi ukwesekwa ukuze ifakwe.
3. Uhlobo oluhlanganisiwe lusebenzisa kakhulu ukushisela kwe-argon arc ukuxhuma ipayipi lokushisa likagesi ne-flange, futhi lungasetshenziswa ngendlela yedivayisi yokubopha, okungukuthi, ipayipi lokushisa ngalinye likagesi lishiselwa yizibambo. Isembozo se-flange sibe sesikhiywa nge-nut. Amapayipi nezibambo zishiselwa nge-argon arc welding futhi azilokothi zivuze. Indawo yokuvala yezibambo isebenzisa ubuchwepheshe besayensi. Ukushintsha okukodwa kulula kakhulu, konga kakhulu izindleko zokulungisa zesikhathi esizayo.
4. Khetha izinto ezisezingeni eliphezulu ezingenisiwe nezasekhaya. Ubuchwepheshe bokukhiqiza besayensi, ukuphathwa kwekhwalithi okuqinile, kuqinisekisa ukusebenza kahle kukagesi kwe-flange water heater.
Isicelo Somkhiqizo
Isifudumezi sokucwilisa se-Flange ikakhulukazi se-petroleum, amakhemikhali, ukudla, imishini kanye neminye imboni yazo zonke izinhlobo zamathangi okugcina izinto, izitsha, ukufudumala kwezinto zethangi likaphethiloli. Imodi yokuxhuma ingaba yi-flange noma i-threaded face seal.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














