Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Flange Immersion Tubular |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokucwiliswa Kwamanzi Esiyi-TubularIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso njengezidingo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iishubhu yokushisa yokucwiliswa kwe-flangeYakhiwe ngamapayipi amaningi okushisa ashiselwe ku-flange ukuze kufudunyezwe phakathi. Isetshenziswa kakhulu ekufudumaleni emathangini esisombululo avulekile navaliwe kanye nezinhlelo zokujikeleza. Inezinzuzo ezilandelayo:
1, amandla obuso makhulu, kangangokuthi umthwalo wobuso bokushisa komoya izikhathi ezi-2 kuya kwezi-4;
2, ipayipi lokushisa le-flange liqinile kakhulu, liyisakhiwo esincane. Ngenxa yokuthi lonke lifushane futhi liqinile, linokuqina okuhle futhi akukho ukwesekwa okudingekayo ukuze lifakwe.
Ishubhu ye-heater yokucwiliswa kwe-Flange(eyaziwa nangokuthi i-plug-in electric heater): Kuwukusetshenziswa kwe-tubular electric heating element engu-U, ngokwezincazelo zomklamo we-heating media ezahlukene, ngokwezidingo zokucushwa kwamandla ezihlanganiswe ekhava ye-flange, ezifakwe ezintweni ezizofudunyezwa, i-heating element lapho umsebenzi we-heating conduction enkulu uye endaweni efudumele ukwandisa izinga lokushisa le-medium, ukuhlangabezana nezidingo zenqubo ezidingekayo. Lapho izinga lokushisa le-medium lifinyelela inani elibekiwe elidingekayo yinqubo, uhlelo lokulawula lulungisa amandla okukhipha e-heater kagesi ngokwesignali yenzwa yokushisa, futhi luqaphela ukulawula izinga lokushisa lomthwalo wokumelana we-heater element ngemva kokusebenza kwe-PID. Yenza izinga lokushisa eliphakathi lifane ukuze lihlangabezane nezidingo ezidingekayo; Lapho i-heating element ingaphezu kwezinga lokushisa noma uketshezi oluphansi, idivayisi yokuvikela i-interlock ye-heating element inqamula ngokushesha ukunikezwa kwamandla okushisa ukuze igweme ukushisa i-heating element futhi yandise impilo yenkonzo.
Isicelo Somkhiqizo
Ipayipi lokushisa eligoqekileisetshenziswa kakhulu ekugqumeni ukushisa kanye nokushisa izinto ezitsheni zokugcina ezahlukahlukene, ezitsheni kanye nasezintangeni zikaphethiloli kuphethiloli, amakhemikhali, ukudla, imishini kanye neminye imboni. Imodi yokuxhuma ingaba yi-flange noma i-threaded face seal.
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















