| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Silicone Crankcase esinezinsika ezine |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo. |
| Ubude bebhande | ngokwezifiso |
| Izinto zentambo ye-lead | irabha ye-silicone noma i-fiberglass |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm (ejwayelekile) |
| Uhlobo lwebhande | I-core ezimbili noma i-core ezine |
| I-voltage | 110V, 220V, noma ngezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Izingxenye | I-heater eyodwa ene-spring eyodwa |
| I-heater yeJingwei isineminyaka engaphezu kwengu-20 isetshenziswa ngokwezifiso ze-heater, imikhiqizo yethu ikakhulukazi i-defrost heating tube, i-oven heating tube, i-water heater, i-aluminium foil heater, i-silicone heating pad, i-crank case heater, i-drain line heater, i-aluminium heating plate nokunye; 1. I-heater ye-silicone crankcase ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, ayikho indinganiso; Ubude bebhande bungenziwa ngokulandela umjikelezo we-crankcase, ubude bentambo ye-lead buyi-1000mm, othile udinga no-2000mm noma u-2500mm, lena ayindinganiso; 2. Iphakethe lebhande le-crank case heater lipakishwe esikhwameni se-poly, futhi sizofaka nesipilingi sokufakwa, cishe ama-100-200pcs ibhokisi elilodwa. | |
Ukusebenza kahle kokuvikela ibhande lokushisa irabha ye-silicone kungasebenzi kahle, lingasetshenziswa ezindaweni zegesi ezimanzi, ezingaqhumi, imishini yezimboni noma ipayipi lelebhu, ukushisa ithangi nethangi, ukushisa nokuvikela, kungaboshwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele, ukufakwa okulula, kuphephile futhi kuthembekile. Kufanelekela izindawo ezibandayo, umsebenzi oyinhloko webhande lokushisa likagesi lepayipi kanye nelangabi elikhethekile lerabha ye-silicone ukuvikela ipayipi lamanzi ashisayo, ukuncibilika, iqhwa neqhwa. Linezici zokumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda okuphezulu nokumelana nokuguga.
(1) intambo yokushisa kagesi engeyona i-alkali glass fiber core, i-insulation eyinhloko i-silicone raber, ukumelana okuhle nokushisa, kanye nokusebenza okuthembekile kwe-insulation.
(2) Inokuguquguquka okuhle kakhulu, ingafakwa ngqo kudivayisi yokushisa, ukuthintana okuhle, ukushisa okufanayo.
(3) Uma ufaka, uhlangothi lwebhanti kagesi oluyi-silicone kufanele lube seduze nobuso bepayipi eliphakathi nendawo kanye nethangi, futhi luqiniswe ngetheyipu ye-aluminium. Ukuze kuncishiswe ukulahleka kokushisa, ungqimba lokuvikela ukushisa kufanele lulinganiswe ngaphandle kwebhanti kagesi.
(4) Ngokwezidingo zesifudumezi, siyagoba futhi siboshwe ngokuthanda kwaso, isikhala sincane, indlela yokufaka ilula futhi iyashesha, umzimba wokushisa umbozwe nge-silicone insulator, kanti i-tin copper braid inomphumela wokuvimbela umonakalo wemishini.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














