| Igama Lomkhiqizo | Ishubhu Lokushisa Elincibilikisa Iqhwa Elifrijini |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Uhlobo oluqondile, lwe-U, lwe-AA, noma olwenziwe ngokwezifiso |
| Usayizi | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Indlela yokuvala | Irabha ye-silicone noma ishubhu elincibilikayo |
| Izinto zepayipi | Insimbi engagqwali 304,312, njll. |
| Ukuvunyelwa | I-CCC/CE/CQC |
| Imininingwane yeshubhu yokushisa encibilikisa ifriji ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, singakhiqizwa ishubhu yokushisa encibilikisayo ngokulandela izithombe zamakhasimende, isampula noma umdwebo, ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Ubude beshubhu bungenziwa bube ngaphezu kuka-7M ishubhu elilodwa. | |
Ishubhu lokushisa likagesi elincibilikisayo liyinto ebaluleke kakhulu esiqandisini, efrijini kanye nasegumbini lokugcina iqhwa. Ishubhu lokushisa elinesivalo elincibilikisayo lingaxazulula iqhwa eliqandisiwe lesiqandisi ngesikhathi futhi lithuthukise umphumela wokuqandisa wemishini yokuqandisa.
Ishubhu yokushisa eqandisa iqhwa efrijini imbozwe ngeshubhu yensimbi engagqwali eyindilinga engu-304, bese intambo yokumelana ifakwa egobolondweni lensimbi elingenalutho, bese kuthi i-MgO powder ephakathi kwentambo yokumelana negobolondweni lensimbi elingenalutho igcwaliswe eduze, bese ijoyinti le-silicone livalwe ekugcineni.
Lezi yizinqubo zokukhiqiza kanye nezingxenye eziyinhloko zama-heater ancibilikisayo. Ikakhulukazi, i-MgO powder egcwele idlala indima yokuvikela nokudlulisa ukushisa, futhi iyinto ebalulekile yokuvimbela i-electric heating tube ukuthi ingabi yi-conducting futhi ingavuzi endaweni enomswakama. I-die-cast silicone indenter iqinile kakhulu futhi ayivuzi futhi ayiqhubeki nogesi. I-lead wire ye-electric heating tube yi-silicone wire, nayo engangeni manzi.
Ububanzi obuvamile bamashubhu okushisa ancibilikisayo bungu-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Ukuma nosayizi wama-heater ancibilikisayo nakho kungenziwa ngezifiso ngokuya ngobukhulu bendawo yokusetshenziswa.
Ishubhu lokushisa elincibilikisayo lisetshenziswa kabanzi emishinini yokuqandisa njengeziqandisi, ama-chiller, ama-evaporator, futhi ama-heater ancibilikisayo angafakwa kalula kuma-air cooler kanye nama-condenser fins ngezinjongo zokuncibilikisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














