Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yokushisa Yomnyango Wefriji Yokuncibilikisa Iqhwa |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Isifudumezi sentambo yohlaka lomnyango sobude bokuncibilikisa, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Intambo yokushisa yokuncibilikisa intambo yokushisa yerabha ye-silicone ene-fiber yengilazi egoqwe ngentambo yokumelana nensimbi kanye ne-silicone rubber insulation ngaphandle. Ngenxa yokuthi irabha ye-silicone ithambile, insulation enamandla, ukumelana nokushisa okuphezulu, kanti intambo yokushisa kagesi ithambile, ingashiswa ku-250℃. Ububanzi bentambo buphakathi kuka-1 no-3 mm, futhi indlela yokusebenzisa ukuxhuma izinhlangothi ezimbili zentambo nomthombo wamandla, ukuze yonke intambo ishise ngokulinganayo.
Izici eziyinhloko zocingo lokushisa lokuncibilikisa yilezi: ukushisa okusheshayo, ukumelana nokushisa okuphezulu, ukwenza ngokwezifiso okuguquguqukayo kwamapharamitha, ukubola kancane, impilo yesevisi ende, futhi okubaluleke kakhulu, izindleko eziphansi, ukusebenza kwezindleko eziphakeme kanye nobubanzi bokusetshenziswa.
Isicelo Somkhiqizo
Ucingo lokufudumeza lokuncibilikisa lusetshenziswa ngokukhethekile esiqandisini, esipholile, esiqandisa iqhwa esiqandisini, esiqandisa indawo ebandayo, esiqandisa ishubhu le-aluminium esiqandisa indawo ebandayo, esivikela isitofu selayisi, ingubo kagesi, umata wesihlalo kagesi, umata wezilwane ezifuywayo, isihlalo sokugcoba sikagesi, imishini yobuhle bezokwelapha, ibhande likagesi, izingubo zikagesi ezifudumele, izicathulo zikagesi, ichibi lokugeza, irakhi yethawula likagesi, ithangi lokuvimbela ukuqandisa ipayipi, ukushisa amafasitela neminye imigqa yangaphakathi.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















