Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Somugqa Wokukhipha Amanzi Esiqandisini |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandlaibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanziingu-40W/M, singenziwa futhi amanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude beisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi somugqa wokukhipha amanzi efrijini siyintambo evalekile engafudunyezwa uma inikwa amandla. Ngesikhathi sokufakwa, songa isifudumezi sokukhipha amanzi epayipini lamanzi noma usifake epayipini. Ngemva kokusetshenziswa kwamandla, isifudumezi sokukhipha amanzi singafudunyezwa ukuze sigcine ipayipi lamanzi libushelelezi futhi sigweme ukubanda nokuqhekeka kwepayipi lamanzi. Umgomo wokushisa ukuthi intambo ishise, bese ukushisa kudluliselwa epayipini lamanzi, okwenza izinga lokushisa lamanzi epayipini lamanzi likhuphuke, ukuze kugwenywe ukubanda.
Ukufakwa
1. Indawo yokufaka: isifudumezi sokudonsa amanzi kufanele sifakwe epayipini lamanzi okulula ukuliqandisa, futhi kufanele okungenani sibe yi-10cm ukusuka phansi.
2. Indlela yokufaka: Isifudumezi somugqa wokudonsa amanzi kufanele sifakwe kahle ngokwemiyalelo. Ngokuvamile, sidinga ukugoqwa eduze kwepayipi lamanzi, futhi zombili iziphetho zesifudumezi somugqa wokudonsa amanzi kufanele zixhunywe kugesi.
3. Sebenzisa izinyathelo zokuphepha: Isifudumezi somugqa wokudonsa amanzi kufanele sinake amaphuzu alandelayo uma usebenzisa:
(1) Gwema ugesi wesikhathi eside: isifudumezi somugqa wokudonsa amanzi akufanele sisebenze isikhathi eside, futhi kufanele sivulwe njalo ngokwezidingo zangempela.
(2) Ungangezi ingcindezi: ngesikhathi senqubo yokushisa, ungafaki ingcindezi enkulu kakhulu, kungenjalo izobangela umonakalo entanjeni.
(3) Gwema umonakalo: Uma ufaka i-heater yomugqa wokudonsa amanzi, kufanele igweme ukuba ngaphansi kokucindezeleka okukhulu nokungqubuzana, ngaphandle kwalokho kuzokwenza ukuthi ucingo luphuke.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














