Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Le-Heater Lomnyango Wegumbi Lefriji |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubude bekhebula le-Freezer Room Door Heater Cable, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Indima yekhebula lesifudumezi somnyango wegumbi lesiqandisi isetshenziswa kakhulu ukufudumeza umnyango, ukuvimbela uhlaka lomnyango wesiqandisi ukuthi luqandiswe, okuholela ekutheni umnyango wesiqandisi ungavulwa. Ngakho-ke uma uphukile, kungcono ukuwulungisa noma ukuwushintsha. Ngenxa yokuthi isiqandisi ngokwaso singumzimba wesiqandisi, izinga lokushisa langaphakathi liphansi, futhi uma kunomswakama ophezulu womoya, izingxenye ezizungeze ibhokisi lesiqandisi ziyagoqeka. Lapho umnyango uvulwa, igesi eshisayo nebandayo iyagoqeka, ukujiya okuzungeze umzimba womnyango, ukuze kugwenywe noma kuncishiswe izindawo ezimanzi kanye nenkathi yemvula, isimo esingenhla, isiqandisi sasekhaya emjikelezweni wesiqandisi ukwandisa idivayisi yokulwa namazolo, efakwe ezinhlangothini zombili zomnyango kanye nengxenye ephakathi, ukusetshenziswa kokushisa kwepayipi yokulwa namazolo, kunciphisa umehluko wokushisa phakathi kwebhokisi nendawo engaphandle, ukunciphisa nokuqeda ukujiya. Ngakho-ke, lapho isiqandisi sisebenza, kukhona ukushisa okuzungeze umnyango. Kodwa-ke, le khebula lesifudumezi somnyango wegumbi lesiqandisi, kungakhathaliseki ukuthi iyafana noma ayilingani, ayinawo umthelela empilweni yegobolondo lesiqandisi.
Isicelo Somkhiqizo
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














