Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Somnyango Wegumbi Elifrijiwe |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lwesifudumezi se-defort olufakwe ohlakeni lomnyango |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubude be-Freezer Room Door Heater, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ukushisa okukhiqizwa yi-heater yomnyango wegumbi le-Freezer kushisa umoya ozungeze uhlaka lomnyango ukuze kufezwe umphumela wokulawula izinga lokushisa. Ngokuvamile, ucingo olufudumezayo luzokhiqiza inani elithile lokushisa ngokusebenzisa ugesi, luphakamise izinga lokushisa elizungeze uhlaka lomnyango liye ezingeni lokushisa elithile, ukuze kufezwe injongo yokulawula izinga lokushisa. Ucingo olufudumezayo lohlaka lomnyango olubandayo luwukuvimbela uhlaka lomnyango olubandayo ngenxa yeqhwa noma ukupholisa okusheshayo okubangelwa ukubekwa kwezinyathelo zokuvala ezingafanele kanye nokufakwa kokushisa.Ukuze kuvinjelwe uhlaka lomnyango wesitoreji esibandayo ukuthi lungabandi futhi luphole ngokushesha okuholela ekuvalekeni okubi, ucingo lokushisa luvame ukungezwa nxazonke kohlaka lomnyango wesitoreji esibandayo.
Kungani usebenzisa i-heater yomnyango wegumbi eliqandisiwe?
Ngoba izinga lokushisa ngaphakathi kwesitoreji esibandayo liphansi kakhulu, kanti isitoreji esibandayo ngaphandle ngokuvamile siyizinga lokushisa elijwayelekile legumbi. Lo mehluko omkhulu wokushisa ungabangela izinkinga. Lapho umnyango wesitoreji esibandayo uvaliwe, kulula ukuwufaka umswakama noma iqhwa eduze kohlaka lomnyango wesitoreji esibandayo ngenxa yomehluko wokushisa. Lokhu kufiphaza okubandayo kanye neqhwa, uma kungalungiswanga, kungaba yinkinga. Ngakolunye uhlangothi, kuzothinta ukuqina komnyango wesitoreji esibandayo, ukuze umphumela wokushisa wokushisa wesitoreji esibandayo unciphe kakhulu. Ngakolunye uhlangothi, isikhathi eside singalimaza nesakhiwo sohlaka lomnyango kanye nomnyango.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













