| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Aluminium Foil esiqandisini |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Isimo | indilinga, unxande, unxantathu, noma ngokwezifiso |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Izinto zentambo ye-lead | Irabha ye-silicone, i-PVC, njll. |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Aluminium Foil esiqandisini |
| Ubude bentambo ye-lead | Kwenziwe ngezifiso |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-Fridge Aluminium Foil Heater yenziwe ngentambo yokushisa ye-silicone noma intambo yokushisa ye-PVC njengesithwali sokushisa, futhi intambo yokushisa ibekwa phansi kutheyiphu ye-aluminium foil. Amandla kagesi osayizi we-heater ye-Aluminium Defrost Foil, ubude bomugqa we-lead kanye nezinto ezisetshenziswayo kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. | |
Isifudumezi se-aluminium foil – ucingo olufudumezayo lunamathiselwe ku-aluminium foil. I-foil isebenza njengomqhubi wokushisa. Izifudumezi ze-aluminium foil zinezindlela ezahlukene zokusetshenziswa ngenxa yokuguquguquka kwazo, ukumelana nomswakama, ukuqina komswakama, ukuqina kanye nentengo engabizi. Iziqandisi ezisetshenziswa kakhulu ezingenaqhwa. Izifudumezi zesibuko, yizinto zikagesi ezincane kanye nezifudumezi ezincibilikisayo zohlobo oluhlukile kuye ngokuthi zisetshenziswa kanjani, izinga lokushisa elidingekayo, ubuningi bamandla, ukwakhiwa njll.
1. Isixazululo esingabizi
2. Imininingwane ingenziwa ngokwezifiso njengezidingo
3. Ukuxhumana okuthuthukisiwe kobuso
4. Shisa izindawo ezinkulu
5. Ukudluliselwa kokushisa okuthuthukisiwe
6. Impilo ende yasensimini
7. Izindleko eziphansi zokuthuthukisa
8. Akukho mathuluzi akhethekile
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













