| Igama Lomkhiqizo | Isiqandisi Sefriji Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| Ubude | 350mm, 380mm, 410mm, 450mm, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Izinto zepayipi | Insimbi engagqwali 304 |
| I-Teminal | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/CQC |
| Sinezinhlobo ezimbili ze-heater yokuncibilikisa ifriji, enye i-heater yokuncibilikisa inocingo oluphambili kanti enye ayinalo. Ubude beshubhu sivame ukukhiqiza kusukela ku-10inch kuya ku-26inch (380mm, 410mm, 450mm, 460mm, njll.). Intengo ye-heater yokuncibilikisa enophawu ihlukile kuneyo engenalo uphawu, sicela uthumele izithombe ukuqinisekisa ngaphambi kophenyo. | |
Umklamo omusha obizwa ngokuthi i-refrigerant defrost heater uhlose ukubhekana nenkinga yomphumela onganele we-friji obangelwa ukungakwazi kwama-freezer ahlukene ukuncibilikisa kahle. Ipayipi lensimbi engagqwali lisetshenziselwa ukwenza ama-heater ancibilikisayo. Noma yisiphi isimo singasontwa kuzo zombili izinhlangothi ukuze sivumelane nezidingo zomsebenzisi. Ama-Condenser, amafeni okupholisa, kanye nokuncibilikisa okulawulwa ngogesi phansi kwetreyi yokuqoqa amanzi konke kutholakala kalula ngaphakathi kweshidi. Izici zayo zifaka phakathi umthamo oqinile wokulayisha ngokweqile, ukuvuza okuncane, ukuzinza okuthembekile, impilo yesevisi ende, ukumelana nokugqwala, ukusebenza okuvelele kokushisa, amandla aphezulu kagesi, kanye nomphumela omuhle wokuncibilikisa. Ilungelo lobunikazi likazwelonke litholwe yiRubber Head. Ukuphepha okuphezulu, ukuvalwa okuthembekile, okungenawo umswakama.
Inhloso yento yokushisa encibilikisayo ukususa ngempumelelo iqhwa ezinhlotsheni ezahlukene zefriji kanye neziqandisi. Insimbi engagqwali isetshenziswa njengezinto eziyisisekelo. Noma yiluphi uhlobo olufanela izidingo zomsebenzisi. Umkhiqizo unokumelana okuhle kokuvikela, ukumelana nokugqwala, ukuguguleka, kanye nokuncibilikisa okuphumelelayo. Ukuthwala ukusebenza okuvaliwe okungangeni manzi kwengxenye enikezwe ilungelo lobunikazi likazwelonke kuthembekile futhi kuphephile.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















