Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Se-Crankcase Sebhande Lokushisa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Ububanzi be-Heating Belt Crankcase Heater bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokushisa lerabha le-silicone lihlukaniswe ngezinhlobo ezimbili ngokuya ngokusetshenziswa kwemicimbi: ibhande lokushisa likagesi lepayipi, ibhande le-heater le-compressor yomoya opholile. Isici sokushisa sihlelwe ngentambo yokumelana ne-nickel chromium alloy, ukushisa okusheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ungqimba lokuvikela olusebenzisa ukumelana nokushisa okuphezulu nokuphansi, ukulwa nokugqwala, ukuvikela okuphezulu, ukumelana nokuguga kwerabha le-silicone kanye nendwangu yefayibha engeyona eyamakhemikhali, irabha ye-foam engenisiwe nezinye izinto, nge-lining, ungqimba lokuvikela oluphakathi, ungqimba lwangaphandle oluvikelayo lwezingqimba ezintathu, ukumelana okuhle nokushisa, ukusebenza okuthembekile kokuvikela, ukuguquguquka, izinto ezingashiswa * ukuxhumana okuseduze, Ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, kulula ukuyisebenzisa, kungaboshwa ngqo ebusweni bengxenye eshisiwe.
Umsebenzi Womkhiqizo
Umsebenzi kanye nomsebenzi we-heater ye-crankcase yebhande lokushisa
1. i-air conditioner ebanda, ukujiya kwamafutha okudlulisa umzimba, kuzothinta ukuqala okuvamile kweyunithi. I-heater yebhande lokushisa ye-compressor yomoya opholile ingakhuthaza ukushisa okushisayo kwamafutha futhi isize iyunithi ukuthi iqale ngokujwayelekile.
2. vikela i-compressor ebusika obubandayo ukuze ivuleke ngaphandle komonakalo, yandisa isikhathi sokusebenza. (Ebusika obubandayo, uwoyela uyaqina bese ubhaka emshinini, okuzobangela ukungqubuzana okuqinile futhi kulimaze i-compressor uma ivulwa).
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














