| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Elincibilikayo Le-Silicone Fiberglass Braid Elisezingeni Eliphezulu |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Izinto zokuvala umoya | irabha ye-silicone |
| Izinto zesendlalelo se-braid | ingilazi yefayibha |
| Ubude bentambo yokushisa | ngokwezifiso |
| ubude bentambo yeleti | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| I-voltage | 110-230V |
| Amandla | 5-40W ngemitha |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| I-MOQ | 100pcs |
| Isitifiketi | CE |
| 1. I-heater ye-silicone defrost ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zomsebenzisi, akukho lwazi olujwayelekile mayelana nokwenza ngokwezifiso; 2. Intambo yokufudumeza kagesi sinentambo yokufudumeza ye-silicone kanye nentambo yokufudumeza ye-PVC, izinga lokushisa eliphezulu lobuso bentambo yokufudumeza ye-silicone lingu-250℃, kanti izinga lokushisa eliphezulu lobuso bentambo yokufudumeza ye-PVC lingu-105℃. 2. Intambo eholayo ye-heater encibilikisayo ingakhetha intambo eholayo ye-silicone, intambo eholayo engu-18/20AWG kanye nentambo eholayo ye-fiberglass. | |
Isifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwa sifanelekile ekusetshenzisweni kokushisa okuguquguqukayo okudinga ukufudumala okuphelele, okuhlanganisa ukusetshenziswa ezindaweni ezicwiliswe ngokuphelele noma ezinomswakama ophezulu.
Intambo yokushisa ye-silicone yakhiwe ngentambo yokumelana eboshwe ku-fiber yengilazi, kanye nokusetshenziswa kwe-PVC, i-silicone, i-silicone + i-PVC double insulation, futhi ingangeza i-glass fiber braid ngaphandle kwe-insulation layer ukuvikela i-insulation layer.
Ngokwendawo yokusetshenziswa kwangempela kwekhasimende kanye nezidingo zobuchwepheshe, sinikeza izixazululo zobungcweti kakhulu zokuthuthukisa usayizi womkhiqizo, uxhumano kanye nohlelo lokulungisa.
Intambo yokushisa kagesi ye-silicone defrost iyisisombululo esithandwa kakhulu sokuncibilikisa imishini yesiqandisi yezimboni neyekhaya. Ngesikhathi esifanayo, isetshenziswa futhi njengokushisa okulwa nokuqandisa kwama-drainage sink kanye namanzi ancibilikisayo embonini yesiqandisi.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















