| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yesifudumezi Sesiqandisi Senjoloba Ye-Silicone Esezingeni Eliphezulu |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, noma ngezifiso |
| Amandla | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, noma ngokwezifiso |
| I-voltage | 110V-230V |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ubude | 0.5m, 1m, 2m, 3m, noma ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | ejwayelekile ingu-1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, obomvu, noma ngokwezifiso. (umbala ojwayelekile ubomvu) |
| I-seal methed | ikhanda lerabha noma elincibilikayo |
| Uhlobo lwetheminali | ngokwezifiso |
| Isitifiketi | CE |
| Ucingo lokushisa | I-Nichrome noma i-CuNi Wire |
| Ubukhulu Bomphezulu | 200℃ |
| Ubuncane bomphezulu | -30℃ |
| 1. Ngentambo ye-Refrigeration Heater (imikhiqizo yokuxhumanisa), ingxenye exhumanisayo yentambo yokushisa kanye nentambo ye-lead ivalwe nge-rubber head hot pressure seal, ngale ndlela inomphumela omuhle wokuvikela amanzi, uma uzosebenzisa intambo yokushisa ukuncibilikisa, lena yindlela engcono kakhulu. Ngaphandle kwalokho, sinendlela yokuvala ngepayipi elincibilikayo, sizosebenzisa ipayipi elincibilikayo elinodonga oluphindwe kabili engxenyeni exhumanisayo, udonga lwangaphakathi luneglue futhi lunomphumela wokuvikela amanzi. 2. Intambo yethu yesifudumezi esincibilikisayo ayinayo ejwayelekile, ubude bentambo yokufudumeza, ubude bentambo ye-lead, amandla kanye ne-voltage konke kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. 3. Siphinde sibe nentambo yesifudumezi esincibilikisa iqhwa esiqandisini esinesendlalelo sokuluka, sinentambo yokufudumeza ye-fiberglass braid kanye nentambo yesifudumezi se-braid yensimbi engagqwali kanye nentambo yesifudumezi esifakwe i-aluminium braided insulated, konke lokhu kungenziwa ngezifiso. | |
Ubude bentambo yokushisa yerabha ye-silicon bungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, ububanzi bentambo ngokuvamile bungu-2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. Ingxenye exhumanisayo yentambo eholayo kanye nentambo yokushisa yenziwe nge-rubber head hot pressure seal, esetshenziswa kakhulu ohlakeni lomnyango wesiqandisi noma ekuncibilikiseni ipuleti lamanzi, ngomphumela omuhle wokungangeni manzi. I-heater yentambo yokuncibilikisa ingangeza futhi i-glass fiber braid, i-stainless steel braid kanye ne-aluminium braid ebusweni besendlalelo se-silicone. Ingakhulisa ukuqina kwendawo yokuncibilikisa nokushisa futhi ivimbele izinto ezibukhali ukuthi zingasikwa. I-heater yentambo ye-silicone ingamelana nokushisa okuphezulu nokuphansi -30-200 ℃, ukumelana nokuguga, ukumelana ne-asidi ne-alkali, ukusebenza okungangeni manzi kanye nezakhiwo ezahlukene zikagesi kusetshenziswe ezintanjeni zerabha ye-silicone, futhi impilo yenkonzo inde.
Ifaneleka kakhulu ezindaweni ezibandayo, umsebenzi oyinhloko webhande lokushisa lerabha le-silicone lelanga ukuvikela amapayipi amanzi ashisayo, ukuncibilika, iqhwa neminye imisebenzi. Intambo yesifudumezi serabha le-silicone inokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda, ukumelana nokuguga nezinye izici.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.












