Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokufudumeza ubhiya ekhaya liyithuluzi lokuvikela elisetshenziswa kakhulu ngesikhathi senqubo yokubilisa. Linikeza ukushisa okuzinzile nokuthambile phansi, lisiza abathandi bobhiya basekhaya ukuthi babhekane nezinkathi noma izindawo ezinamazinga okushisa aphansi, okuqinisekisa ukuthi imvubelo isebenza ngenkuthalo ngaphakathi kwebanga lokushisa elifanele.
Ibhande/iphedi lokushisa lobhiya wasekhaya ngokuvamile liyifilimu/umcu wokushisa kagesi oguquguqukayo, ogoqwe odongeni lwangaphandle lwethangi lokubilisa (ngokuvamile ingxenye engezansi noma ephakathi nendawo). Ibhande lesifudumezi lobhiya wasekhaya likhiqiza ukushisa okukhanyayo okuphansi ngamandla kagesi ukuze kufudumale uketshezi lobhiya ngokulinganayo. Umsebenzi walo oyinhloko ukuxazulula inkinga yokushisa kwemvelo okuphansi kunezinga lokushisa elifanele lokubilisa lemvubelo, futhi lifaneleka kakhulu ekwindla nasebusika noma ezindaweni ezinomehluko omkhulu wokushisa.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Home Brew Heat Heat Belt Pad ye-Fermenter Beer Wine Spirits + Thermometer |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-voltage | 110-230V |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm kanye no-20mm |
| Ubude bebhande | 900mm |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ibhande/iphedi yokushisa yasekhaya |
| Ubude bentambo ye-lead | 1900mm |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njll. |
| Ububanzi bebhande lokushisa lokukhiqiza ekhaya/iphedi bungu-14mm no-20mm, ubude bebhande bungu-900mm, ubude bomugqa wamandla bungu-1900mm. Ipulaki ingakhethwa e-USA, e-UK, e-Euro, e-Australia, njalo njalo. Iibhande lesifudumezi sikabhiya sasekhayakungangezwa i-thermostat ye-dimmer noma ye-temperature, othile ungezwa ne-temperature strip uma esebenzisa. | |
Iphakheji
Izici Zomkhiqizo
1. Ukusetshenziswa Kwamandla Nokusebenza: Amandla ngokuvamile aphansi (ngokuvamile asukela ku-20W kuya ku-60W), futhi ukusetshenziswa kwamandla akuphezulu. Lapho ukhetha, kufanele kucatshangelwe ubukhulu besitsha sokubilisa (njengokuthi amathangi okubilisa angamalitha ayi-10-30 ngokuvamile anamandla athile).
2. Umklamo Wokuphepha: Khetha lezo ezinezilinganiso zokungangenwa manzi (njenge-IPX4 noma ngaphezulu) nezinto ezivimbela ilangabi.
3. Ukulawula Izinga Lokushisa: Ibhande lokushisa lokwenziwa ekhaya line-dimmer kanye nesibonisi sedijithali. I-dimmer ilungisa amandla okulawula izinga lokushisa, futhi isibonisi sedijithali singafinyelela ukulawula okunembile kokuthi "kuqala ngokuzenzakalelayo lapho izinga lokushisa liphansi futhi kuyeke ngokuzenzakalelayo lapho liphezulu".
4. Ukuhambisana: Kufanelekela izinhlobo ezahlukene zezitsha zokubilisa ezenziwe ngamabhodlela engilazi, amathangi ensimbi engagqwali, kanye namathangi ahlukahlukene okubilisa epulasitiki.
Indlela yokusebenzisa amabhande okushisa asekhaya
1. Faka ibhande/iphedi yokushisa yokupheka ekhaya: Songa ibhande/iphedi yokushisa yokupheka ekhaya ngokulinganayo nxazonke phakathi nendawo engezansi yethangi lokubilisa (cishe ingxenye eyodwa kwezintathu zokuphakama kwesitsha), uqinisekise ukuthi ithintana ngokugcwele nodonga lwethangi. Gwema ukumboza izimbobo zokukhipha umoya noma izibambo.
2. Ukubeka i-probe yokushisa: Lungisa i-probe yokushisa ye-thermostat odongeni lwesitsha endaweni ephakeme efana neyesikhungo se-liquid yewayini, bese umboza i-probe ngezinto zokuvikela (ezifana ne-bubble wrap) ukuze ulinganise izinga lokushisa loketshezi lwewayini kunokushisa komoya. Lesi yisinyathelo esibalulekile sokufeza ukulawula okunembile.
3. Ukuxhumeka Nokusethwa: Faka ipulaki yamandla yebhande lokushisa lokupheka ekhaya kusokhethi lokukhipha le-thermostat, bese uvula amandla e-thermostat. Ngokusekelwe kububanzi bokushisa obunconywayo bokuvubela bohlobo lwemvubelo olusebenzisayo, setha imikhawulo yokushisa yokuqala nokumisa ukushisa ku-thermostat (isibonelo, setha ku-18°C ukuze uqale ukushisa kanye no-20°C ukuze ume).
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















