Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhaya Lokwenza Ukushisa Umshini Wokushisa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 25-30W |
| I-voltage | 110-230V |
| Izinto | I-PVC |
| Ububanzi bephedi | 30cm |
| Ubude bebhande | ubude obujwayelekile |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sokukhiqiza ubhiya ekhaya |
| Ubude bentambo ye-lead | ubude obujwayelekile |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njll. |
| Ububanzi bomatilasi okushisa ekhaya bungama-30cm, umbala wephedi ungenziwa ube mnyama, uluhlaza okwesibhakabhaka, noma omunye umbala owenziwe ngokwezifiso. Ipulaki ingakhethwa e-USA, e-UK, e-Euro, e-Australia, njalo njalo. Iisifudumezi sikabhiya sasekhayakungangezwa i-thermostat ye-dimmer noma ye-temperature, othile ungezwa ne-temperature strip uma esebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Umsebenzi oyinhloko we-Home brew heat mat ukuhlinzeka ngendawo yokushisa ezinzile ukuqinisekisa inqubekela phambili ebushelelezi yenqubo yokubilisa. Izinga lokushisa liyisici esibalulekile ekubilisweni kwewayini. Esigabeni sokuqala sokubilisa, imvubelo izosebenzisa umoya-mpilo okusanhlamvu ukuze iphefumule nge-aerobic, ikhulule amandla amaningi, bese yenza ukuphefumula okungena-aerobic, iguqule ushukela ube utshwala futhi ikhulule ingxenye yamandla. Uma konke sekuguqulwe kwaba utshwala, iClostridium izokhiqiza ukusabela kwe-acid alcohol esterification nge-ethanol kanye nezinye iziphuzo 1. Ngakho-ke, ukugcina indawo yokushisa ezinzile kubalulekile emsebenzini wemvubelo.
Iphakheji Yesifutho Sasekhaya
Izici Zomkhiqizo
1.Nikeza izinga lokushisa elizinzile:Umata wokufudumeza we-home brew ungahlinzeka ngendawo yokushisa engaguquki yenqubo yokuvubela, ukuqinisekisa ukuthi i-metabolism yemvubelo isebenza ekushiseni okufanele, ukuze kuthuthukiswe ukusebenza kahle kokuvubela kanye nekhwalithi yomkhiqizo.
2. Khuthaza umsebenzi wemvubelo:Izinga lokushisa elifanele lisiza ekuzaleni nasekugayweni kwemvubelo, lisheshise ukukhiqizwa kotshwala, lithuthukise isivuno sewayini.
3. Nciphisa ukutheleleka ngamagciwane:Indawo yokushisa ezinzile inganciphisa ukukhula kwamagciwane amagciwane futhi iqinisekise ubumsulwa bewayini.
Izimo zokusebenzisa umati we-heater we-brew brew yasekhaya zifaka:
Ukupheka ekhaya:Uma wenza iwayini elenziwe ekhaya, ukusebenzisa iphedi yokushisa kungaqinisekisa ukuthi inqubo yokubilisa ayithintwa izinguquko zokushisa zangaphandle futhi kuthuthukise izinga lempumelelo.
izindawo zokuphuza utshwala ezincane:Emafektri amancane okwenza ubhiya, umata wokushisa ubhiya wasekhaya ungasetshenziswa ukulawula izinga lokushisa lomshini wokubilisa, ukuqinisekisa ukuzinza kwenqubo yokukhiqiza kanye nekhwalithi yomkhiqizo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













