| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lokwenza I-Silicone Fermenter Yasekhaya |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm |
| Ubude bebhande | 900mm |
| Ubude bentambo yamandla | 1900mm |
| I-Volatge | 110V, 220V, 230V, noma ngokwezifiso |
| Amandla | 20-25W |
| Iphakheji | ipakishwe ebhokisini noma esikhwameni se-polybag |
| I-Dimmer/i-thermostat | kungangezwa |
| I-MOQ | 100pcs |
| Iplagi | Ipulaki ye-UK, USA, Euro, Australia |
| Isitifiketi | CE |
| 1. Ibhande lokushisa le-fermenter lenziwe ngerabha ye-silicone ngomshini wokucindezela oshisayo, elinokumelana kwamanzi okuphezulu kanye nokumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda, ukumelana nokuguga nezinye izici. I-heater yethu yasekhaya inobubanzi obubili ongakhetha kubo, 14mm kanye no-20mm; Amandla ebhande lokushisa angaba ngu-20-25W futhi i-voltage ingenziwa ngokwezifiso; 2. Ibhande lesifudumezi sokukhiqiza lingafakwa i-dimmer noma i-thermostat; 3. Iphakheji ye-silicone brew heater itholakala nge-polybag noma ngebhokisi; Iphakheji ngebhokisi sidinga ukusithumelela umklamo webhokisi futhi i-MOQ ingu-500pcs | |
Izinga lokushisa lokubilisa lewayini ngokuvamile licishe libe ngu-25°C, futhi isikhathi sokubilisa sidinga ukunqunywa ngokohlobo kanye nezinga lokushisa lewayini, ngokuvamile okungaba yizinsuku ezingu-2-3. Lapho indawo yangaphakathi ingakwazi ukufinyelela izinga lokushisa elifanele lokubilisa kwemvelo, isifudumezi sokubilisa singasetshenziswa ukushisa izinga lokushisa elifanele ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokubilisa.
Isifudumezi serabha se-silicone Sithambile kahle, singagoqwa ngqo kudivayisi eshiswayo, sithintana kahle, futhi sifudumala ngokufanayo. Ngesikhathi sokufakwa, uhlangothi lwerabha ye-silicone yebhande likagesi kufanele lube seduze nobuso bepayipi eliphakathi nethangi, futhi luqiniswe ngetheyipu ye-aluminium. Ukuze kuncishiswe ukulahleka kokushisa, ungqimba lokuvikela ukushisa kufanele lulinganiswe ngaphandle kwebhande likagesi. Lungagotshwa futhi lugoqwe ngokunganaki ngokwezidingo, ivolumu yesikhala incane, ukufakwa kulula futhi kuyashesha, futhi kunendima yokuvimbela umonakalo womshini. Ukuvikela okuyinhloko kwesifudumezi serabha ye-silicone yirabha ye-silicone, ngakho-ke futhi inokumelana nokushisa kanye nokuvikela okuhle kakhulu.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















