Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-IBC Aluminium Foil Heater Mat |
| Izinto | intambo yokushisa + i-aluminium foil tape |
| I-voltage | 110-230V |
| Amandla | 800-100W |
| Isimo | Isikwele kanye ne-octagon |
| Ubude bentambo ye-lead | Kwenziwe ngezifiso |
| Imodeli yetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| I-MOQ | 120PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-aluminium foil |
| Iphakheji | Ibhokisi elilodwa lama-pcs ayi-100 |
| Usayizi, ukuma kanye namandla/i-voltage yomatilasi we-IBC aluminium foil heater kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti, singenziwa ngokulandela izithombe ze-heater futhi isimo esithile esikhethekile sidinga umdwebo noma amasampula. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Umata we-IBC aluminium foil heater uwuhlobo lwe-aluminium foil njengezinto eziyisisekelo, ngokubeka ucingo lokushisa lwe-silicone noma ucingo lokushisa lwe-PVC ku-aluminium foil. Unezici zokumelana nokushisa okuphezulu, ukuhambisa ukushisa okusheshayo, isisindo esincane, ukuthamba nokuguquguquka, njll., I-aluminium foil heater isetshenziswa kabanzi kuzo zonke izinhlobo zemishini edinga ukushisa.
Ukudla okuningi, amafutha, namakhemikhali kungaqina noma kuqine ngokuphelele njengoba kuphola ngesikhathi sokugcina noma sokuthutha, okwenza kube nzima ukukukhipha ku-IBC. Ama-heater ethu e-foil ohambo olulodwa ayisisombululo esingabizi kakhulu sale nkinga.
Izici Zomkhiqizo
1. Umthombo wokushisa osebenza kahle kakhulu ngenxa yokuxhumana ngqo nesikhwama se-liner.
2. Izindleko ziphansi futhi inganciphisa abasebenzi kanye nokuphathwa okungadingekile.
3. Kunganciphisa izindleko zemali ngokuqeda isidingo samakamelo ashisayo akhethekile noma izindlu zamanzi.
4. Ukusatshalaliswa kokushisa okulinganayo phezu kwe-heater.
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
1. Ukushisa kwe-rice cooker : i-aluminium foil heater isetshenziselwa ukushisa kwe-rice cooker, engagcina izinga lokushisa lokudla futhi ivimbele ukudla ukuthi kubande.
2. Ukushisa phansi kanye ne-kang efudumele kagesi : umati we-aluminium foil heater usetshenziselwa ukuvikela ukushisa kanye nokushisa kokushisa phansi kanye ne-kang efudumele kagesi, okunikeza umphumela wokushisa okhululekile .
3. Umshini we-wax: Emshinini we-wax, i-aluminium foil heater mat isetshenziselwa ukunikeza ukushisa okufanayo ukuqinisekisa umphumela wokuncibilika kwe-wax 1.
4. Amabhokisi ezinyoka nezindlu zezinyoka: asetshenziselwa ukuvikela nokushisa amabhokisi ezinyoka nezindlu zezinyoka ukuqinisekisa indawo yokuhlala efanelekile yezilwane ezifuywayo.
5. Umshini othosiwe nge-yogurt kanye ne-chestnut: Emshinini othosiwe nge-yogurt kanye ne-chestnut, ishidi lokushisa le-aluminium foil linikeza ukushisa okufanayo ukuqinisekisa ukuthi ukudla kuyalungiswa
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













