Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Flange Yokucwiliswa Kwethangi Lamanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokucwiliswa Kwamanzi Esiyi-TubularIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, kanye nesici sokushisa esicwiliswayo sosayizi we-flange yethangi lamanzi sinamamodeli amabili, elinye lingu-DN40 kanti elinye lingu-DN50. Ubude beshubhu bungenziwa kusukela ku-200-600mm, amandla angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iipayipi lokushisa lokucwiliswa ethangini lamanziisetshenziselwa ukufudumeza amanzi kanye nokuvikela umzimba wethangi.isifudumezi samanzi esijikijelwayoinezici zokuphepha ngaphandle kokuvuza, ukufakwa okulula, usayizi omncane, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukushisa okusheshayo, amandla amahle okusebenza, impilo yesevisi ende, kanye nesivinini sokukhiqizwa kwamanzi esiphansi ngomklamo womthwalo ophansi womphezulu. Uma ungaqiniseki ngamandla okusebenzisa, ungaxhumana nathi mahhala ukuze sikusize uhlaziye futhi uklame amandla, unikeze imidwebo yosayizi we-CAD, futhi ulandele ngokuqinile i-voltage ekalwe ukuze isetshenziswe futhi izintambo zifanele.
Uhlobo Lomkhiqizo Nokufakwa
Uhlobo kanye nokufakwa kweipayipi lokushisa ithangi lamanzi
1. izibambo ezinezintambo:uhlobo lwenduku eqondile, uhlobo lwe-U, ukuma okukhethekile.
Ukufakwa:i-nut, isisekelo sesikulufu silungisiwe
2.isikulufu (uhlobo lwe-hexagon nut):u-U oyedwa, u-U omningi,
Ukufakwa:indandatho yabesifazane, isisekelo siqinile
3.i-flange:u-U oyedwa, u-U omningi, u-U ophindwe kabili, njll.,
Ukufakwa:isinqe se-flange sowesifazane
4. okucwiliswa emanzini:ikhanda lerabha yokucindezela, umkhono wensimbi ovalwe ngokuphelele,
Ukufakwa:kucwiliswe ngqo ekusetshenzisweni koketshezi.
Isicelo Somkhiqizo
Ipayipi lokushisa likagesi lethangi lamanziisetshenziswa kakhulu ekufudumaleni kwethangi lamanzi ophahleni lwehhotela, elokuhlala kanye nelefektri kanye nelokugezela, ithangi lesisombululo samakhemikhali, ukufudumeza ithangi elisizayo, ukufudumeza amanzi kanye nomusi wepayipi, imishini yokujikeleza kwamanzi esitshalo samandla kagesi, ukufudumeza ichibi, ukushintshanisa ukushisa ithangi elikhulu, amanzi angaphansi komhlaba, ukuhlatshwa noma ukuhlanza ukufudumeza kwechibi, ukufudumeza kwemithi yesitsha esincane, amathuluzi ocwaningo lokuhlola kanye nesayensi, ukufudumeza imishini yomshini kusengaphambili kanye nokufudumeza kokushisa.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














