Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Sokucwiliswa Kwethangi Lamanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokucwiliswa Kwamanzi Esiyi-TubularIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso njengezidingo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Immersion Heating Element yeTanki Lamanzi ishintshwa kakhulu nge-argon arc welding ukuze kuxhunywe ithubhu yokushisa ne-flange. Izinto zethubhu ziyinsimbi engagqwali, ithusi, njll., izinto zesembozo ziyi-bakelite, igobolondo elivikela ukuqhuma kwensimbi, futhi ubuso bungenziwa nge-anti-scale coating. Ukuma kwe-flange kungaba yisikwele, yindilinga, unxantathu, njll.
I-elemet ye-heater yebhoyila yamanzi e-Flange kulula ukuyifaka, ukuyilawula nokuyinakekela. Umklami oyingqayizivele njengesidingo sakho. Ukuze uthole indawo egqwalisayo, i-titanium material tubular heating element ingcono. I-teflon sleeving eyengeziwe iyatholakala. Umklamo we-flange heater wenza kube kuhle kakhulu ekusetshenzisweni kokushisa ngomusi we-boyila. I-flange type boiled heater element ixhunywe ngama-flange futhi ingafakwa kalula odongeni oluseceleni noma phansi kohlelo lwe-boyila. Le ndlela yokuxhuma iqinisekisa ukuxhumana okuqinile phakathi kwe-heating element kanye ne-boyila system, okuvimbela ukulahleka kwamandla kanye nokuvuza. Ngesikhathi esifanayo, umklamo we-flange heater uphinde uvumele ukushintshwa nokulungiswa okusheshayo, ukunciphisa izindleko zesikhathi sokungasebenzi kanye nokugcinwa.
Izici Zomkhiqizo
1. I-heater yokucwilisa ye-Flange isebenza kahle ekuqhubeni ukushisa. I-heater ye-boiler yamanzi e-Flange idinga ukufudumala okusheshayo nokulinganayo kwamanzi noma uketshezi ukuze kukhiqizwe ukushisa okuphezulu kanye nomusi ophakeme. Ingakwazi ukudlulisa amandla okushisa ngempumelelo, ukuze i-heating medium ifinyelele ngokushesha izinga lokushisa elidingekayo. Ukusatshalaliswa kwayo kokushisa okufanayo kuqinisekisa ukufana kwezinga lokushisa le-medium ohlelweni lwe-boiler, futhi kuthuthukisa ukukhiqizwa komusi kanye nokusebenza kahle kwe-boiler.
2. I-flange water immersion heater inenzuzo yokulwa nokugqwala, njengoba enkambisweni yokusebenza kwebhoyila noma umusi, kuzophuma izinto zokugqwala. Ingandisa isikhathi sokuphila futhi yehlise imvamisa yokugcinwa.
Ekusebenzeni kwebhoyila kanye nomusi, ukonga amandla nokusebenza kahle nakho kubalulekile. Kungafeza ukuguqulwa kwamandla kahle futhi kwenze uhlelo lwebhoyila lube nokusetshenziswa okuphansi.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














