| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Indesit Isiqandisi Se-aluminium Foil 70W C00851066 |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Inombolo Yemodeli | C00851066 |
| Amandla | 70W |
| Usayizi | okujwayelekile |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| I-MOQ | 200pcs |
| Sebenzisa | isifudumezi se-aluminium foil |
| Izinto | i-aluminium foil + i-PVC heating wire |
| Isikhumulo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-JW heater ingenziwa ngokwezifiso i-aluminium foil heater ngokwezidingo zamakhasimende, ungasithumelela umdwebo noma isampula ngaphambi kombuzo. Ithimba lethu lochwepheshe lingenziwa ama-heater ngokulandela izidingo zakho. | |
Isifudumezi se-aluminium foil defrost senziwe kakhulu ngetheyiphu ephindwe kabili eshisa kakhulu, isifudumezi se-silicone kanye nephepha le-aluminium foil. Iphepha le-aluminium foil linamatheliswe ohlangothini olulodwa lwetheyiphu ephindwe kabili eshisa kakhulu, kanti intambo yokushisa ye-silicone ihlelwe phakathi kwetheyiphu ephindwe kabili eshisa kakhulu kanye nephepha le-aluminium foil futhi ihlelwe ngesimo se-S noma ngesimo sendilinga. Iziphetho ezimbili zentambo yokushisa ye-silicone zinikezwa nge-terminal/silicone sleeve yokuxhuma, kanti i-terminal/silicone sleeve ngayinye yokuxhuma ihlelwe phakathi kwetheyiphu ephindwe kabili eshisa kakhulu kanye nephepha le-aluminium foil. Iphedi ye-aluminium foil heater inemiphumela elandelayo ezuzisayo: inqubo elula, ukushisa okufanayo, ukuqhuba kahle kokushisa, ukonga amandla, ukusebenza okuphezulu kokuphepha, izindleko eziphansi, ukufakwa okulula, kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zabasebenzisi.
Ipuleti lesifudumezi se-aluminium foil lingabizwa nangokuthi i-aluminium foil heater noma ingxenye yokushisa ye-aluminium foil, eyakhiwa kakhulu ngephepha le-aluminium foil, iteyipu yokushisa ephezulu enezinhlangothi ezimbili, ucingo lokushisa kagesi oluhlanganisiwe kanye nendwangu yokuvikela irabha ye-silicone, futhi inezici zokushisa okusheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokufakwa okulula. Umkhawulo wokushisa wephedi yokushisa ye-aluminium foil ingu-150 ° C, okuwuhlobo lomkhiqizo wokushisa kagesi, ngokuvamile ukushisa izinga lokushisa eliphakathi kuka--30 ° C no-130 ° C. Izinga lokushisa lokushisa lingalawulwa ngokwenziwa, futhi izindlela zokulawula zimi kanje: ukulawula umkhawulo wokushisa, ukulawula ukuzwa izinga lokushisa kanye nokulawula izinga lokushisa okuqhubekayo. Phakathi kwazo, indlela yokulawula umkhawulo wokushisa kanye nendlela yokulawula ukuzwa izinga lokushisa zilungele ukusetshenziswa, futhi imikhiqizo enjalo izothatha cishe u-95% wesabelo semakethe samaphilisi okushisa e-aluminium foil.
Ama-heater e-aluminium foil ayisici esihle kakhulu sokushisa sokuklama izinhlelo zokushisa nokushisa okuphansi nokuphakathi, futhi angasetshenziswa kabanzi emishinini yasekhaya, yezimboni neyezentengiselwano, njengemishini yokomisa kagesi, ama-incubator, amakamelo okushisa okushisa, ama-toaster, ama-rice cooker, ama-oven kagesi, amatafula okushisa kagesi, ama-cushion emoto, amabhande okulinganisa kagesi, imishini yokunakekelwa kwezokwelapha, njll. Ipuleti lokushisa le-aluminium foil lisetshenziswa njengengxenye ebalulekile yemishini yokushisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













