| Izinto | SS304, SS321, Incoloy840 |
| I-voltage | 110-480V |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, njll. |
| Amandla | 200W-3500W |
| Ubude beThubhu | 200mm-6500mm |
| Ubude bentambo yokuhola | 100-2500mm |
| Isimo | Iqondile, i-U, i-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| Isikhumulo | 6,3 Faka, Ipulaki Yabesilisa/Yabesifazane, njll. |
Amashubhu e-aluminium anamakhono amahle kakhulu okuguquguquka, angagotshwa abe yizimo eziyinkimbinkimbi, futhi afanele izinhlobo eziningi zezikhala. Ngaphezu kwalokho, amashubhu e-aluminium anokusebenza okuhle kakhulu kokuqhuba ukushisa, okuthuthukisa imiphumela yokuncibilikisa nokushisa. Avame ukusetshenziswa ukuncibilikisa nokugcina ukushisa kwamafriji, amafriji, neminye imishini kagesi. Angadingeka ngezidingo zokushisa ngesivinini esisheshayo ekushiseni nasekulinganeni, ukuphepha, nge-thermostat, ubuningi bamandla, izinto zokuvikela, ukushintsha kwezinga lokushisa, kanye nezimo zokusabalala kokushisa, ikakhulukazi ekususeni iqhwa eziqandisini, ekususeni ukudla okuqandisiwe, kanye neminye imishini yokushisa kagesi.
1. Sithumelele umsebenzi wobuciko noma amasampula okuqala.
2. Ngemva kwalokho, sizokwakha isampula ukuze usibukeze.
3. Ngizokuthumelela i-imeyili ngezindleko kanye nezibonelo zama-prototype.
4. Qala ukukhiqiza ngemva kokuthi usuqedile wonke amanani nolwazi lwesampula.
5. Thumela ngesivinini esikhulu, ngomoya, noma ngolwandle.













