Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Se-Finned Strip sikagesi Sezimboni |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwe-finned air heater element esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, u-U, u-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise izinto zokushisa ezifinned ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha uphawu lwekhanda ngerabha ye-silicone, le ndlela yokuvala inomuthi ongangenisi manzi ongcono kakhulu. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iisifudumezi somoya esinamafindoYenziwe ngensimbi engagqwali esezingeni eliphezulu, i-protactinium oxide powder eguquliwe, i-alloy kagesi eshisayo enamandla okumelana, isinki yokushisa yensimbi engagqwali nezinye izinto, ekhiqizwa ngemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe kanye nobuchwepheshe, futhi iphathwe ngekhwalithi eqinile. Lesi sakhi se-heater esine-finned tubular singafakwa Emigudwini evunguzayo noma kwezinye izikhathi zokushisa ngomoya omile nogelezayo. Kuyinxeba le-fin yensimbi ebusweni bento evamile, futhi indawo yokushabalalisa ukushisa yandiswa izikhathi ezi-2 kuya kwezi-3 uma kuqhathaniswa neyayo yento evamile, okungukuthi, umthwalo wamandla ongaphezulu ovumelekile wento ye-fin uphindwe izikhathi ezi-3 kuya kwezi-4 kuneyayo yento evamile. Ngenxa yokuthi ubude bento bufushane, ukulahlekelwa ukushisa kuyancishiswa. Imikhiqizo isetshenziswa kabanzi ekukhiqizweni kwemishini, ezimotweni, ezindwangu, ekudleni, ezintweni zasekhaya nakwezinye izimboni, ikakhulukazi embonini yamakhethini omoya asebenzisa umoya opholile.
Khetha Umumo
Izici Zomkhiqizo
Ipayipi lokukhanya elivamile (noma isici sokushisa sikagesi esivamile) line-heat sink yensimbi eboshwe phezu kwayo, okuyisici se-heat tubular yomoya esinamafindo. Linikeza izinzuzo ezilandelayo kunepayipi lokukhanya:
1. Uma kuqhathaniswa namapayipi okukhanya ajwayelekile, indawo yokushabalalisa ukushisa kwento yokushisa kagesi ene-finned tubular iyanda izikhathi ezimbili kuya kwezingu-3.5, kanti umthwalo womphezulu wepayipi uyanda izikhathi ezingu-∞2.
2. Ubude obufushane bento yokufudumeza kagesi enezinti uma iqhathaniswa nepayipi lokukhanya kunciphisa ukulahleka kwayo kokushisa. Ukushisa okusheshayo, ukusebenza kahle kokushisa okuhle, kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo kuyinzuzo yayo uma isebenza ezingeni elifanayo lamandla njengepayipi lokukhanya.
3. Amandla edivayisi yokushisa elinganiselwe angafinyelela cishe kabili kunalawo epayipi lokukhanya, okunciphisa kakhulu ivolumu yedivayisi futhi konge imali kumthengi.
4. Ama-heater ane-finned tubular avame ukusetshenziswa ezindaweni ezifudumele lapho umoya uhamba ngendlela engaguquki. Asetshenziswa ekukhiqizeni imishini, izimoto, izindwangu, ukudla, ukufutha, umoya opholile, kanye neminye imboni yomoya oshisayo, umoya wokungenisa umoya, amakamelo okomisa, ukufudumeza, njll.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














