Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Infrared Ceramic Pad |
| Izinto | I-Ceramic |
| I-voltage | 12V-480V, ingenziwa ngezifiso |
| I-Wattage | 125-1500W noma ngokwezifiso |
| Isimo | Isicaba/Egobile/Ibhalbhu |
| Isici sentambo esingamelani | I-Ni-Cr noma i-FeCr |
| Ububanzi be-wavelength obuwusizo | 2 kuya ku-10 um |
| Impilo yokusebenza emaphakathi | Kufika emahoreni angu-20,000 kuye ngezimo |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K noma lwe-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Infrared Ceramic |
| Izindawo ezibandayo | Kuncike kubude nobubanzi obungu-5-25mm |
| Ibanga elinconywayo lemisebe | 100mm kuya ku-200mm |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Umbala | omnyama, omhlophe, ophuzi |
| Usayizi ojwayelekile we-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K noma lwe-J i-Thermocouple | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Infrared Ceramic Pad Heater iphonswa ngenqubo yokubumba umjovo we-ceramic, ebonakala ngomzimba wokushisa omncane kakhulu. Uma kuqhathaniswa nochungechunge lwama-radiator epuleti ka-Elatein, ukuphakama kwe-FSF kuncishiswe cishe ngo-45%, okusindisa isikhala esiningi sokufakwa futhi kufanelekile ukuguqulwa komshini.
Izinga lokushisa eliphezulu lokusebenza le-Infrared Ceramic Pad Heater lingu-720℃, isilinganiso esiphezulu samandla okushisa ebusweni singu-64KW/m², kunezincazelo nosayizi abane ongakhetha kuzo, ububanzi bamandla okushisa busukela ku-60W kuya ku-1000W.
Izici Zomkhiqizo
Ipuleti le-Heater ye-Infrared Ceramicisakhiwo: Ipuleti lokushisa likagesi le-ceramic lenziwe ngesendlalelo se-glaze esinemisebe ephezulu, i-ceramic esebenza kahle kakhulu njenge-matrix, kanye nentambo yokushisa kagesi yekhwalithi ephezulu eshiswa ngesikhathi. Ukwakheka kwazo kungokulandelayo:
1. I-matrix: yakhiwe ngezinto zobumba ezine-thermal shock enhle;
2. Ukushisa: kwenziwe ngocingo lwe-nickel-chromium alloy olusezingeni eliphezulu;
3. Isendlalelo se-Glaze: Sakhiwe ngezinto zokusetshenziswa ze-metal oxide ezisebenza kahle ngemisebe futhi sibeka izithasiselo ezifanele ukuthuthukisa ukuqina kwemisebe nokuthuthukisa ukuzivumelanisa nezimo kwe-glaze.
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












