Ukucushwa Komkhiqizo
I-heater encibilikisa iqhwa engangeni manzi ye-IP67 iyithuluzi eliklanyelwe ngokukhethekile elinomsebenzi oyinhloko wokukhiqiza ukushisa ngezintambo zokumelana nokushisa, ngaleyo ndlela lincibilikise ngokushesha ungqimba lweqhwa olwakhiwe phezu kwendawo yokugcina ebandayo noma imishini yokuqandisa. Le heater encibilikisa iqhwa efrijini ivame ukusebenza ngogesi futhi ingahlinzeka ngezixazululo eziphumelelayo zokuncibilikisa iqhwa ezinhlelweni ezahlukene zokuqandisa.
Emakamelweni okugcina izinto ezibandayo noma imishini yokuqandisa, ukwakheka kweqhwa kuyinkinga evamile. Ukuqongelela kweqhwa kunganciphisa kakhulu ukusebenza kahle kwemishini, kwandise ukusetshenziswa kwamandla, futhi kungaholela ekwehleni kokusebenza noma ekuhlulekeni. I-IP67 rank proof defrost heater yama-unit coolers yenzelwe ngqo ukubhekana nale nkinga. Ayigcini nje ngokuncibilikisa ungqimba lweqhwa ngokushesha kodwa futhi ilungisa ngokuzenzakalelayo isikhathi sokushisa kanye nokushisa ngohlelo lokulawula oluhlanganisiwe, iqinisekise ukuthi imishini ihlala isesimweni esihle kakhulu sokusebenza. Uma kuqhathaniswa nezindlela zendabuko zokuncibilikisa iqhwa ngesandla, i-heater engangeni manzi yama-unit coolers inciphisa kakhulu isidingo sokungenelela ngesandla, yehlisa izindleko zokulungisa, futhi yehlisa ukuqina komsebenzi.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-IP67 Rank Waterproof Defrost Heater ene-Silicon Rubber Seal Head |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, uhlobo lwe-AA, oluyi-U, oluyi-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Fire Heater yokuncibilikisa iyunithi epholile |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Inkampani | Umkhiqizi/umhlinzeki/ifektri |
| I-heater encibilikisa amanzi esezingeni le-IP67 ye-unit cooler isetshenziselwa ukuncibilikisa i-air cooler, ubude beshubhu ngokwezifiso buhambisana nosayizi weyunithi yakho yokuncibilikisa, yonke i-heater yethu encibilikisayo ingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi beshubhu yokufudumeza engangeni manzi bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokufudumeza yokuncibilikisa azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isifudumezi Esiqinile Esincibilikisayo
Isifudumezi Sokuncibilikisa Uhlobo lwe-AA
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esibunjwe Ngo-U
Isifudumezi Esincibilikisayo Esibunjwe Ngobume be-UB
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esithayishiwe B
I-BB Typed Defrost Heater
Izici Zomkhiqizo
Ama-heater ancibilikisa iqhwa asetshenziswa kakhulu eziqandisini, eziqandisini, emakamelweni okugcina abandayo nasezindaweni ezinkulu zokugcina abandayo. Ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zemishini ehlukene, ukuma kwe-heater yeshubhu yokuncibilikisa kungenziwa ngokwezifiso ngokwezisetshenziswa ezithile. Izimo ezivamile ze-heater yokuncibilikisa zifaka uhlobo lweshubhu elilodwa eliqondile, uhlobo lwe-AA (amashubhu aqondile kabili), uhlobo olubunjwe ngo-U kanye nohlobo lwe-L, njll. Lezi zakhiwo ezahlukene zezimo ze-heater yokuncibilikisa iqhwa zingafanelana kangcono nesakhiwo se-air cooler, ziqinisekise imiphumela yokushisa efanayo nephumelelayo.
1. Izinto zeshubhu: SUS304, SUS316, SUS310S, njll.
2. Ububanzi beshubhu: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll.
3. I-Voltage: 110-380V
4. Amandla: 300-400W/M, noma ngokwezifiso
5. Ukuma: ukuma kwe-defrost heater kungenziwa ngezifiso
6. Ubude bentambo yokuhola: 600mm, noma eyenziwe ngezifiso
7. Indlela yokuvala: ikhanda lerabha le-silicone noma ishubhu elincibilikayo elivalwe
Usayizi weshubhu ye-heater encibilikisa amanzi esezingeni le-IP67 ungalungiswa futhi ngokwezidingo ezithile zekhasimende. Isibonelo, ubude beshubhu ye-heater encibilikisayo bungenziwa ngokwezifiso ngokusekelwe kusayizi wangempela we-unit cooler ukuze kufezwe ukufakwa okufanele kakhulu. Okwamanje, ngokuvamile kunezinketho ezimbili ezijwayelekile zobubanzi beshubhu ye-heater encibilikisayo: 6.5mm kanye no-8.0mm. Abasebenzisi bangakhetha imininingwane efanele ngokusekelwe emikhawulweni yesikhala kanye nezidingo zamandla zemishini. Ukuqinisekisa ukuphepha, ingxenye yeshubhu yokushisa enezintambo izovalwa ngesembozo serabha ukuvimbela amanzi ukuthi angangeni futhi kwandise isikhathi sayo sokusebenza.
Isicelo Somkhiqizo
Ama-heater ancibilikisa amanzi e-IP67 anezinhlelo zokusebenza eziningi ezahlukene; Ama-heater ancibilikisayo avame ukusetshenziswa kuma-freezer, amakhabethe okubonisa, indawo yokugcina izinto ebanda, imishini yokuqandisa, kanye namanye amadivayisi adinga ukubanda. Ama-heater ancibilikisayo angandisa impilo yesevisi yemishini futhi avimbele ngempumelelo iqhwa endaweni yokugcina izinto ebanda noma ebusweni bemishini, ikakhulukazi endaweni enomswakama ophezulu.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















