| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Esijulile Se-Oyili |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater inguchwephesheisici sokushisa se-deep fryerumenzi, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokushisa likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. Iisici sokushisa se-oyela fryerIsetshenziswa kakhulu kuma-deep fryer, ububanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma u-8.0mm, kanti ubukhulu kanye nesimo se-heater ye-tubular ye-fryer kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Isici sokushisa se-deep fryerkuyinto yokushisa kagesi esetshenziselwa ukufudumeza ama-fryer anamafutha ajulile, ngokuvamile enziwe ngensimbi engagqwali nezinto zokushisa okuphezulu, enesici sekhwalithi ephezulu kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo. Lezi zinto zokushisa zenzelwe ukuhlinzeka ngemiphumela yokushisa eqinile nephumelelayo ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokukhiqiza ukudla okuthosiwe ngokujulile.
1. Izinto:Izinto ezivamile zifaka insimbi engagqwali engu-304 kanye nensimbi engagqwali engu-316L, ezinokumelana okuhle nokugqwala kanye namandla okushisa aphezulu futhi ezifanele ukusetshenziswa ezindaweni zokucubungula ukudla.
2. I-Voltage namandla:I-voltage ivame ukuba ngu-220V, kanti ububanzi bamandla bungu-2.0 ~ 3.5KW, okungalungiswa ngokwezidingo ezithile.
3. Ububanzi bepayipi:Ububanzi bepayipi buhlanganisa u-φ8 no-φ6.5, njll., ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zama-countertop kanye nama-fryer aqinile ami phansi.
4. Isicelo:Isetshenziswa kakhulu ekufudumaleni ama-fryer anamafutha ajulile, ukufudumeza uwoyela ngokushisa okukhiqizwa yi-heating element ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokushisa zokuthosa ukudla.
5. Izinsizakalo ezenziwe ngokwezifiso: Ishubhu lokushisa le-oyela elithosiweimininingwane kanye nosayizi kungenziwa ngezifiso ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zemiklamo ehlukene yokuthosa amafutha ajulile kanye nokukhiqizwa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














