| Igama Lomkhiqizo | Ishubhu Lokushisa Elijulile Lamafutha |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi we-Oil Deep Fryer Heating Tube ochwepheshe, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokushisa likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. | |
Ishubhu lokushisa likawoyela elijulile liyingxenye ebalulekile emishinini yebhoyila noma yesithando somlilo, futhi liyingxenye ebalulekile yokuguqula amandla kagesi abe amandla okushisa. Ngokuyinhloko lidlala indima yokushisa ipani likawoyela, ukuze izinga lokushisa likawoyela lifinyelele izinga lokushisa elidingekayo. Ishubhu kagesi, ngokuvamile elenziwe ngezinto zensimbi, lifudunyezwa ngogesi ukuze kukhushulwe izinga lokushisa likawoyela epanini libe izinga lokushisa elidingekayo lokuthosa ukudla.
1. Ishubhu lokushisa le-fryer yensimbi engagqwali
Ishubhu lokushisa likawoyela wensimbi engagqwali linokumelana okuhle nokugqwala kanye namandla okushisa aphezulu, ngakho-ke lihlala isikhathi eside futhi lifanelekela izindawo ezikhethekile zokusebenza.
2. Ishubhu lokushisa le-tungsten fryer
Ishubhu lokushisa le-tungsten fryer linomoya omuhle kagesi, ngakho-ke linesivinini sokushisa esiphezulu kanye nokuqina kwezinga lokushisa, lingashisa ngokushesha ipani likawoyela futhi ligcine ukuqina kwezinga lokushisa likawoyela, elifanele indawo yokusebenza yokushisa kwezinga lokushisa eliphezulu.
3. Ishubhu lokushisa le-nickel-chromium fryer
Ishubhu lokushisa le-nickel-chromium alloy fryer linokumelana okunamandla kwe-oxidation kanye nokumelana nokugqwala, linamandla amahle okushisa aphezulu kanye nokuqhuba kahle, futhi lingasetshenziswa ezindaweni ezahlukene zokushisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














