| Igama Lomkhiqizo | I-Oil Drum Silicone Rubber Heater Pad enokulawula izinga lokushisa |
| I-voltage | 12V-380V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Ukumelana nokushisa | ≥5MΩ |
| Umthwalo Womphezulu | ≤1.0W/cm2 |
| Izinga Lokushisa Eliphezulu | 250ºC |
| Izinga lokushisa elizungezile | -60°C ~ +250°C |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Usayizi | ngokwezifiso |
| Ingcina engu-3M | kungangezwa |
| Isitifiketi | CE |
| Ucingo oluholayo | irabha ye-silicone, ucingo olufakwe i-teflon olufakwe i-insulated. |
| 1. I-Jingwei Heater isineminyaka engaphezu kwengu-20 ihlela ngokwezifiso i-heater, i-silicone raber heater iqukethe i-heating pad, i-silicone heating belt, i-silione heating wire kanye ne-drain heater. Imininingwane ye-heater ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende. 2. I-Oil Drum Silicone Rubber Heater yenzelwe irabha ye-silicone, irabha ye-silicone inezinzuzo zokumelana nokushisa okuphezulu, ukuguquguquka okuhle okuthambile, ukuvikela ugesi okuqinile kanye nokuphila isikhathi eside, njalo njalo. Imininingwane ye-drum heater ingenziwa ngokwezifiso njengeyamakhasimende kusetshenziswa ipuleti, usayizi ojwayelekile siwu-250 * 1740mm, 200 * 860mm, 125 * 1740mm kanye no-150 * 1740mm. 3. Indlela yokufaka i-silicone drum heater iwukuba sentwasahlobo, othile akhethe i-Velcro ukuze ayifake. 4. Iphedi yokushisa yerabha ye-silicone ingangezwa ngokulawula izinga lokushisa (ukulawula izinga lokushisa kwedijithali noma ukulawula izinga lokushisa ngesandla) | |
Isifudumezi sedrama likawoyela siwuhlobo lwephedi yokushisa ye-silicone. Sisebenzisa izici ezithambile nezigobekayo ze-silicone heating mat, i-buckle yensimbi iboshelwe emigodini egciniwe ezinhlangothini zombili ze-heating plate, futhi umzimba we-barrel, ipayipi kanye nomzimba wethangi kuboshwe ngesiphethu. Ukufakwa okulula nokusheshayo. Kungenza i-silicone raber heating plate isondele engxenyeni efudumele ngenxa yokucindezeleka kwesiphethu, ifudumale ngokushesha futhi isebenze kahle kakhulu ekushiseni. Ibhande lokushisa ledrama likawoyela liyafudumale ukuze uketshezi nezinto eziqinile emgqonyeni zisuswe kalula, njenge-glue, i-grease, i-asphalt, upende, i-paraffin, i-oyela kanye nezinto zokusetshenziswa ezahlukahlukene ze-resin emzimbeni we-barrel, ezifudumale ukuze i-viscosity yayo yehle ngokulinganayo futhi inciphise amandla ephampu. Ngakho-ke, idivayisi ayithintwa yisizini futhi ingasetshenziswa unyaka wonke. Kufakwa inzwa ebusweni bebhande lokushisa ledrama ukulawula ngqo izinga lokushisa ngokulawula izinga lokushisa.
Isifudumezi sedrama se-silicone sisetshenziselwa ukufudumeza, ukulandelela kanye nokuvikela imishini yesigubhu njengethangi, ipayipi njalo njalo. Singagoqwa ngqo engxenyeni efudumele ukuze kube lula ukuyifaka nokuyiqaqa. Sifaneleka kakhulu ekuncibilikisweni kwe-paraffin wax, ukuvimbela ukwakheka kwe-wax kwezinto zikawoyela ebusika. Izinga lokushisa lobuso besifudumezi lingu-150 degrees Celsius uma lilenga emoyeni othule ku-20 degrees Celsius. Izinga lokushisa lesifudumezi lizohluka kuye ngokuthi into efudunyezwayo injani kanye nesimo sayo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Ulwazi loxhumana nabo:
Email: info@benoelectric.com
I-WhatsApp: +86 15268490327









