| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Oil Fryer |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi wepayipi lokushisa elijulile lokushisa, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokushisa likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. | |
Iisici sokushisa se-oyela fryeriyipayipi lensimbi engagqwali njengegobolondo, futhi ucingo lwe-alloy olujikelezayo lwe-electrothermal (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy) lusatshalaliswa ngokulinganayo eceleni kwe-axis ephakathi yepayipi. Isikhala sigcwele i-magnesia enokushisa okuhle kanye nokushisa okushisa, futhi izinhlangothi ezimbili zepayipi zivaliwe nge-silica gel noma i-ceramic. Ipayipi lokushisa likagesi lensimbi engagqwali liyingxenye ekhethekile kagesi yokuguqula amandla kagesi abe amandla okushisa, ngenxa yokusebenza kwayo okuphezulu kokushisa, kulula ukuyisebenzisa, ukufakwa okulula, akukho ukungcola, lisetshenziswa kabanzi ezikhathini ezahlukahlukene zokushisa, kubhoyila kagesi ethosiwe esetshenziswa kakhulu. Impilo yesevisi yamapayipi kagesi ensimbi engagqwali yinde kakhulu, futhi impilo yesevisi yomklamo ojwayelekile ingaphezu kwamahora ayi-10,000
Ibhoyila kagesi (ibhoyila yamanzi abilayo kagesi, ibhoyila yamanzi ashisayo kagesi, ibhoyila yokushisa kagesi, ibhoyila yokugeza kagesi, ibhoyila yomusi kagesi, ibhoyila yomusi kagesi, njll.), ihhavini kagesi, imishini yamakhemikhali, imishini yokwenza ipulasitiki kanye neyokusiza, imishini yokwenza umshini wokucindezela oshisayo, imishini kagwayi, umshini wokuvala ngokushesha, imishini yemithi, imishini ye-sauna, ibhoyila yamanzi kagesi, imishini yasekhishini, imishini yokuhlanza yezimboni, imishini yomoya opholile kanye namanzi okuphuza, imishini yamandla elanga, ukuqhuma kukagesi Imishini yebhodwe, imishini yokwenza ngokuzenzakalelayo ye-wave soldering, i-semiconductor eutectic welding, i-die casting input channel heating kanye ne-non-runner injection, ipulasitiki, ukudla, ezokwelapha, indwangu, i-petroleum, imishini, i-electroplating, ukupakisha kanye nezinye izimboni imishini yokushisa esekela izingxenye.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














