| Igama Lomkhiqizo | Umhlinzeki We-Oven Heating Element wase-China Tuber Heater |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Izinto | I-SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Uhlobo lwetheminali | ngokwezifiso |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE / CQC |
| I-JlNGWEl heater iyi-China Tuber Heater Supplier, i-oven grill heating element ingashintshwa njengemidwebo yakho noma izidingo zakho, i-tube material ingakhethwa ngensimbi engagqwali engu-304 noma i-SS32l, njalo njalo. Isimo nosayizi we-oven heating element kungenziwa ngezifiso, ungasithumelela umdwebo noma isithombe (usayizi udinga ukukhonjiswa esithombeni), singenziwa okufanayo. I-voltage ye-oven heating element icishe ibe yi-110V, 115V, 120V, 220V noma i-230V, ngokulandela indawo oyisebenzisayo khetha i-voltage efanele, i-oven heater yethu i-MOQ okungenani ingama-pcs ayi-120, inani elikhulu intengo izoba eshibhile. | |
I-heater element ye-oven iyithuluzi lokushisa elitholakala ekhishini likagesi. Njenge-toaster element, i-heater ye-oven yegesi iguqula ugesi ube ukushisa, kanye nogesi ogeleza nge-bake element ye-oven. Ukukhetha okungcono kakhulu i-heater ye-oven yegesi enensimbi engagqwali njengoba ihlala isikhathi eside futhi izinzile uma ifudumeza. I-Heater Element Ye-Hotpoint Stove ifakwe i-switch yokuvikela ukushisa ngokweqile noma i-temperature sensor. I-heating element yesitofu inokusebenza okuhle kokushabalalisa ukushisa kanye nokusebenza kahle kokushisa okuphezulu.
1. Izinketho ezahlukene ze-terminal ziyatholakala
2. Sinikeza amamodeli ajwayelekile kanye nawangokwezifiso
3. Ihlala isikhathi eside futhi inokuphila isikhathi eside
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













