| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Ihhavini Se-Toaster |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Izinto zepayipi | Insimbi engagqwali |
| Usayizi | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Isimo nosayizi wento yokushisa ye-toaster oven kungenziwa ngezifiso njengesampula noma umdwebo. Ububanzi beshubhu ye-heater ye-oven singu-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Izinto zethu zepayipi ezizenzakalelayo ziyinsimbi engagqwali 304. Uma udinga ezinye izinto, sicela usazise kusenesikhathi. | |
Isici sokushisa i-oven ekhishini likagesi sitholakala ngaphakathi kwedivayisi. Isici sokushisa i-oven yegesi sisebenza ngendlela efanayo nesici sokushisa se-toaster ngoba siguqula ugesi odlula esicini sokubhaka se-oven ube ukushisa. Isici sokushisa i-oven yensimbi engagqwali siyindlela efanelekile ngoba siqinile futhi sihlala isikhathi eside ngesikhathi sokushisa. Isici Sokushisa se-Hotpoint Isitofu sinenzwa yokushisa noma inkinobho yokuvikela ukushisa ngokweqile. Izakhi zokushisa zesitofu zisebenza kahle ekuqedeni ukushisa futhi zisebenza kahle kakhulu ekushiseni.
Imboni ye-elekthronikhi isebenzisa kakhulu izinto zokushisa ze-oven yensimbi engagqwali ukuze ifake i-vacuum coating, i-baking, i-tempering, i-annealing, i-spray painting, i-oven heating, i-air kanye nokunye ukushisa kwegesi, i-thermoforming, i-heat treatment, kanye ne-dryer storage.
Izikhunta ezahlukene zingasetshenziswa ngesikhathi sokukhiqiza ukuze zinikeze isimo seshubhu yokushisa yehhavini ehlukahlukene engahlangabezana nezidingo zokwenziwa ngokwezifiso nokukhethwa kwamakhasimende. Zizwe ukhululekile ukwenza ngokwezifiso uma kudingeka!
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













