Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ukumelana Nezinto Zokushisa Ze-Oven |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhaviniisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-heater ye-JINGWEI isebenzisa ucingo lwe-nickel-chrome olusezingeni eliphezulu ukuze inikeze ukusatshalaliswa kokushisa okulinganayo ku-element sheath. I-magnesium oxide isetshenziswa njenge-insulation yangaphakathi ukuqinisekisa ukudluliselwa kokushisa okungcono kakhulu kanye nokumelana nokushisa. Izinhlobonhlobo zeziphetho zikagesi, ukufakwa kokufakwa kanye nama-bracket, kanye nezinketho eziningi zokugoba, kuvumela ukuhlanganiswa okulula kunoma yiluphi uhlelo lokushisa.
Izici Zomkhiqizo
1. Sikhiqiza izinto zokushisa zezinto ezahlukahlukene (Insimbi engagqwali/i-PTFE/ithusi/i-Titanium, njll.) kanye nezinhlelo zokusebenza (imboni/imishini kagesi/ukucwiliswa/umoya, njll.), ngokwezidingo zamakhasimende.
2. Kunezinhlobo eziningi zezindlela zokuqeda ezitholakalayo.
3. Sisebenzisa kuphela amandla e-magnesium oxide ahlanzekile kakhulu, Ukufakwa kwamandla e-magnesium oxide kunikeza ukudluliselwa okukhulu kokushisa.
4. Isici sokushisa se-oven esithambile singagotshwa njengobukhulu obufanele. Sizofanela imishini yakho.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















