Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yokushisa Yekhebula Le-PVC Defrost Refrigerator |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | I-PVC |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| IUcingo Lokushisa LwesiqandisiIzinto zokuvikela ziyi-PVC, ubude kanye ne-voltage/amandla kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti, ungakhetha ikhebula lokushisa le-PVC lesitifiketi se-UL, iphakheji iyi-heater eyodwa enesikhwama esisodwa. Intambo ye-lead ingaba yintambo ye-silicone ekhethiwe noma intambo engu-18AWG/20AWG/22AWG. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enesixhumanisi sentambo yomthofu isetshenziselwa ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ikhebula lokushisa le-PVCinokumelana nokushisa okuphezulu, ukukhuphuka kwezinga lokushisa okusheshayo, impilo ende, ukumelana okuzinzile, ukuphambuka kwamandla amancane, ibanga elifanayo ngemva kokudweba, indawo ebushelelezi, esetshenziswa kabanzi ezithandweni zezimboni, imishini yokushisa nomoya, ama-oven ahlukahlukene, amashubhu okushisa kagesi kanye nezinto zasendlini. Ingaklama futhi ikhiqize izitofu ezahlukene zezimboni nezakhiwo ezingezona ezijwayelekile ngokwezidingo zabasebenzisi. Intambo yokushisa kagesi iyidivayisi yokuvikela umkhawulo we-voltage. Isebenzisa izici ezingezona eziqondile ze-varistor, lapho kwenzeka i-overvoltage phakathi kwezingodo ezimbili ze-varistor, i-varistor ingacindezela i-voltage ibe yinani le-voltage elingaguquki, ukuze kufezwe ukuvikelwa kwe-post-circuit.
Izinzuzo Zomkhiqizo
1, Intambo yokushisa ye-PVCisakhiwo silula, sisusa ukushisa okufanayo, kulula ukuyifaka nokusebenzisa.
2, Ikhebula lokushisa le-PVCyamukela ungqimba lokuvikela i-PVC. Intambo ye-electrothermal alloy ivalwe epuletini lokushisa likagesi ukuze ivalwe. Akukho ilangabi elivulekile lapho kufudunyezwa, akukho phunga, ukuphepha okuhle. Ifanelekela izindawo ezahlukahlukene zokusebenza.
3. Isifudumezi sentambo se-PVC esincibilikisa iqhwainezinzuzo eziningi, ngakho-ke isetshenziswa kabanzi ekukhiqizeni nasekuphileni. Kusukela ekufudumaleni phansi okuvamile, i-kettle kagesi, kuya elabhorethri ukuze kulondolozwe izinga lokushisa lendawo yokuhlola, azihlukaniseki nokusetshenziswa kwamapuleti okushisa kagesi. Njengamanje, izintambo ezishisayo ze-PVC zisetshenziswe kabanzi embonini, kwezolimo, kwezomphakathi, kwezokuvikela izwe, kwesayensi nakwezobuchwepheshe, kwezokwelapha nakweminye imikhakha.
4. Izinto zokushisa zeIkhebula lokushisa le-PVC elincibilikisa iqhwaiyi-wire alloy ye-electrothermal, futhi isimiso sayo sokusebenza silula kakhulu, okuwumphumela oyisisekelo wokushisa kagesi. Lapho ipuleti lokushisa likagesi lisebenza, ugesi udlula nge-wire alloy ye-electrothermal, ekhiqiza ukushisa, iguqule amandla kagesi abe amandla okushisa, bese iwayisa egobolondweni.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














