Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula le-PVC Defrost Wire Heater |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubude bekhebula le-PVC Defrost Wire Heater, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-PVC defrost wire heater uhlobo olusha lwezinto zokushisa zobuchwepheshe obuphezulu ezinezici zokumelana nokugqwala, ukumelana nokushiswa kwe-oxidation, izinga lokuguqulwa kokushisa okuphezulu, impilo ende yesevisi, njll. Isebenza kahle kakhulu ngokuphepha ngogesi ovuzayo ongu-0.0.02MA. Umkhiqizo uphumelele ukuhlolwa kokubhoboza inhlansi kagesi engu-4kV ngesikhathi sokukhiqiza, ngakho-ke ungayisebenzisa ngaphandle kokukhathazeka. I-PVC heating wire inezinhlelo zokusebenza eziningi, okuhlanganisa ukushisa kwezindlu nezindlu, ukushisa kwesakhiwo samahhovisi, ukushisa kwesikole, ukushisa kwesibhedlela, ukushisa kwezingane zasenkulisa, ukuvikela amapayipi, ukuncibilika kweqhwa emgwaqweni, njll. Ama-voltage asukela ku-12V kuya ku-220V angasetshenziswa.
Izinzuzo Zomkhiqizo
1. Ishisa ngokushesha futhi inokusebenza kahle kokuguqula ugesi ube ukushisa okungu-99% noma ngaphezulu, okusindisa ugesi namandla.
2. Izinga eliphezulu lemisebe ye-infrared ekude, imisebe ye-infrared ephansi engu-8-15m inenzuzo emzimbeni womuntu.
3. Isici sokushisa sinezakhiwo ezinhle zokulwa nokubola futhi asithambekeli kakhulu ekugugeni, okwenza siqine futhi sihlale isikhathi eside.
4. Inani lokumelana lizinzile, ukushisa kuyalingana, futhi izinga lokushisa lokushisa kanye namandla okushisa kungalungiswa futhi kulawulwe ngokuya ngobude bentambo kanye ne-voltage.
5. Amandla aphezulu okudonsa. Ngaphansi kwendawo efanayo yomthwalo wamanje ovumelekile, amandla okudonsa e-carbon fiber aphezulu ngokuphindwe ka-6-10 kunalawo ensimbi, futhi ngeke aphuke ngesikhathi sokusetshenziswa, ngakho amandla okudonsa awashintshi ngesikhathi senqubo yokushisa kagesi.
6. Akukho ukugoba okwenzekayo lapho ucingo luphuka, okuvimbela ngempumelelo ukwenzeka komlilo.
7. Ilula, inciphisa ngempumelelo isisindo sezingxenye, ngaleyo ndlela ithuthukise ukusebenza kobuchwepheshe kwezingxenye.
8. Izakhiwo zamakhemikhali zizinzile (zimelana nokugqwala kanye nokugqwala). Uma zishiswa endaweni engenawo umoya-mpilo kufika ku-3000 degrees Celsius, izakhiwo zazo zemishini azishintshi nganoma iyiphi indlela, zinqoba ubuthakathaka bokuqina okuphansi kanye nokugqwala okulula kanye nokusha emazingeni okushisa aphezulu ezintambo zikagesi zensimbi, i-PTC, kanye ne-silicon carbide. Ukushisa ngogesi.
9. Impilo yesevisi ende - Izinto zokushisa ze-carbon fiber zinempilo yesevisi efanayo neyesakhiwo.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














