Ukucushwa Komkhiqizo
I-heater yokuncibilikisa ipani yokupholisa umoya efrijini ingenye yezingxenye ezibalulekile emishinini yesimanje yokufriji kanye nezinhlelo zokupholisa umoya, futhi i-heater yokuncibilikisa ipani yokupholisa umoya efrijini isetshenziswa kabanzi ezindaweni zokugcina izinto ezibandayo, eziqandisini, ezipholile, ezimotweni zomoya nakwezinye izimo ezidinga ukulawulwa kokushisa. Umsebenzi wayo oyinhloko uwukuthi ikhiqize ukushisa ukuze kuncibilikiswe iqhwa elakhiwe ebusweni be-condenser, ngaleyo ndlela kuqinisekiswe ukusebenza okuqhubekayo nokusebenza kahle kwemishini yokufriji.
Ezisetshenzisweni ezisebenzayo, ubuso be-condenser emishinini yokuqandisa buvame ukuba yi-frosting ngenxa yezimo zokushisa eziphansi. Lolu ngqimba lwe-frost luzophazamisa ukusebenza kahle kokushintshana kokushisa, okuholela ekwehleni kokusebenza kwemishini noma ngisho nokwehluleka ngokuphelele. Ukuze kuxazululwe le nkinga, kwavela i-defrost pan yefriji. Ngokuvamile isebenza ngokushisa ngogesi: lapho ugesi udlula entweni yokumelana ngaphakathi kwe-heating tube, ukumelana kukhiqiza ukushisa, okwenza izinga lokushisa lobuso be-heating tube likhuphuke ngokushesha. Ngemva kwalokho, lokhu kushisa kudluliselwa ebusweni be-condenser ngokuqhutshwa komoya, kuncibilikise i-frost enamathela kuyo futhi kubuyisele ukusebenza okuvamile kwemishini.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Refrigeartion Defrost Heatcraft Drain Pan Heater tube ye-Unit Cooler |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqonde, uhlobo lwe-AA, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ncibilikisa i-heater ye-unit cooler |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Inkampani | Umkhiqizi/umhlinzeki/ifektri |
| I-heater yokuncibilikisa ipani lokukhipha iqhwa efrijini isetshenziselwa ukuncibilikisa iqhwa emoyeni, isimo se-heater yokuncibilikisa sinohlobo lwe-AA (ishubhu eqondile kabili), eyakheke njengo-U, eyakheke njengo-W, eyakheke njengo-L, noma ezinye izimo ezenziwe ngokwezifiso. Ubude beshubhu ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, yonke i-heater yethu yokuncibilikisa ingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi beshubhu yokufudumeza encibilikayo eshubhuni bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokufudumeza encibilikayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isifudumezi Esiqinile Esincibilikisayo
Isifudumezi Sokuncibilikisa Uhlobo lwe-AA
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esibunjwe Ngo-U
Isifudumezi Esincibilikisayo Esibunjwe Ngobume be-UB
Isifudumezi Sokuncibilikisa Esithayishiwe B
I-BB Typed Defrost Heater
Umklamo Owenziwe Ngokwezifiso Womkhiqizo
Umklamo we-heater yokuncibilikisa ipani lokukhipha iqhwa esiqandisini uguquguqukayo kakhulu futhi ungenziwa ngokwezifiso ngokuya ngezidingo ezithile zamakhasimende. Isibonelo, izimo ezahlukene zokusetshenziswa zingaba nezidingo ezahlukene zamandla okushisa, usayizi noma izindlela zokufaka. Singahlangabezana nezidingo ezikhethekile ezahlukahlukene ngokulungisa amapharamitha afana nobude, izinto zokwakha kanye nomklamo wesekethe yamapayipi okushisa ancibilikisa iqhwa. Leli khono lokwenza ngokwezifiso lenza i-heater yokuncibilikisa iqhwa esiqandisini ikwazi ukuzivumelanisa nezimo eziningi zokusetshenziswa, kusukela eziqandisini ezincane zasekhaya kuya ezindaweni zokugcina izinto ezibandayo ezinkulu zezimboni.
Izici Zomkhiqizo
1. Ukulawula okuzenzakalelayo kwesikhathi sokushisa kanye nokushisa ukuxazulula inkinga yesithwathwa;
2. Khiqiza ukushisa ngocingo lokushisa oluqinile, oluphephile noluthembekile;
3. Ukunciphisa umthwalo womsebenzi wokunakekelwa kwabantu nokuthuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi;
4. Ezindaweni ezahlukene zokushisa, ungakhetha i-heater yokuncibilikisa ipani yokukhipha amanzi efrijini ehlukene.
Isicelo Somkhiqizo
1.ifeni yokupholisa indawo ebandayo:i-heater yokuncibilikisa ipani yokukhipha amanzi esetshenziselwa i-evaporator epholile, incibilikisa iqhwa, ivimbele ukunqwabelana kweqhwa kuthinta ukusebenza kahle kwefriji;
2.imishini yochungechunge olubandayo:i-drain pan defrost heater igcina isimo sezulu esihlala njalo seloli eliqandisiwe kanye nekhabhinethi yokubonisa ukuze kugwenywe iqhwa elibangela ukwehluleka kokulawula izinga lokushisa;
3.uhlelo lokuqandisa lwezimboni (iyunithi epholile):I-heater yepayipi yokuncibilikisa ihlanganiswe phansi kwepani lamanzi noma i-condenser ukuqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo kwemishini
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















