| Igama Lomkhiqizo | Ingxenye Yomhlangano Wesiqandisi #218169802 Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Tubular |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥100MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥20MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| I-voltage | 110V |
| Ukuphambuka kwamandla | -5 %~ +10% |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Imodeli ye-Termianl | hlola isithombe |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enebhokisi elilodwa |
| Ubuningi bebhokisi | 100pcs |
| Ukuvunyelwa | I-CQC/CE |
| I-Tubular Defrost Heater assembly (inombolo yengxenye 218169802) yenzelwe iziqandisi. I-JINGWEI heater ineminyaka engaphezu kwengu-20 inolwazi olujwayelekile lwe-heater, ikakhulukazi ikhiqiza i-defrost heating tube, i-oven heater, i-water heater, i-aluminium foil heater, i-aluminium tube heater, i-aluminium heating plate kanye ne-silicone rubber heater. | |
I-heater yokuncibilikisa i-Tubular igcwele ucingo lokushisa lukagesi epayipini lensimbi engagqwali, ingxenye yesikhala igcwaliswa ngokushisa okuhle kanye nokushisa kwe-magnesium oxide powder ngemva kokuba ipayipi lincishisiwe, bese licutshungulwa libe yizimo ezahlukahlukene ezidingwa abasebenzisi. I-heater yokuncibilikisa inesakhiwo esilula, ukusebenza kahle okuphezulu kokushisa, amandla amahle omshini, kanye nokuzivumelanisa nezimo okuhle ezindaweni ezinzima. Lapho kusetshenziswa ipayipi le-heater yokuncibilikisa kagesi, ngezinye izikhathi kuzoba nokuvuza noma isikhathi senkonzo esifushane. Kufanele kunakwe indawo yokugcina nokusetshenziswa kwepayipi lokufudumeza likagesi.
I-Tubular defrost heater isetshenziswa kabanzi eziqandisini, eziqandisini kanye nazo zonke izinhlobo zemishini yokuqandisa, futhi ipayipi lokufudumeza lingafakwa kalula esiqandisini somoya kanye nokufakwa kanye nokushintshwa kwephini le-condenser ukuze kuthuthukiswe inkinga yokuqandisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














